HBOT3D otwiera swój Showroom we Wrocławiu

0

3D Printers – producent popularnych drukarek 3D HBOT3D uruchomił we Wrocławiu, przy ul. Braniborskiej 40 swój Showroom. Będzie w nim prezentować swoje urządzenia jak również umożliwi odwiedzającym salon porozmawiać z ekspertami firmy, wydrukować próbny model i obejrzeć szereg innych modeli i aplikacji jakie są przez nich realizowane.

W Showroomie będą także organizowane szkolenia, warsztaty i konferencje. Aktualnie są tam przeprowadzane prezentacje online dla klientów z całego świata.

HBot3D F300 to wielkoformatowa drukarka 3D, o obszarze roboczym na poziomie 30 cm w każdej osi i zamkniętej komorze roboczej. Dzięki zastosowaniu stołu grzejnego o mocy 300W, możliwe jest drukowanie dużych gabarytowo obiektów zmniejszając jednocześnie prawdopodobieństwo pęknięcia, rozwarstwienia i odkształcenia wydruków przy doborze odpowiednich materiałów. Drukarka 3D pozwala na drukowanie z większości najpopularniejszych materiałów eksploatacyjnych. Jest wyposażona w dotykowy panel sterujący i 32-bitową, autorską elektronikę Sunbeam 3.0. Urządzenie wykorzystuje w pracy popularne oprogramowanie Simplify3D.

Źródło: www.hbot3d.com

Udostępnij.

O autorze

Informacje Prasowe

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.