igus zaprasza na swoją relację z targów Dni Druku 3D

0

Firma igus po raz kolejny była jednym z wystawców Dni Druku 3D, które odbyły się 28-30 marca br. w Kielcach. Dla przemysłu druku 3D, igus jest dostawcą komponentów takich jak łożyska liniowe, nakrętki i śruby napędowe, e-prowadniki kablowe oraz przewody do ruchu. Od kilku lat, firma rozwija również gamę trybofilamentów, czyli specjalistycznych materiałów eksploatacyjnych, dedykowanych drukarkom 3D typu FDM, przeznaczonych do drukowania łożysk ślizgowych. Materiały te wykazujące diametralnie niższe zużycie w porównaniu do konwencjonalnych filamentów takich jak ABS czy PLA.

Jedną z nowości firmy igus, jest usługa druku 3D zaprojektowanych przez klientów elementów i detali. Jest ona dostępna pod adresem www.igus.pl/druk3D, gdzie wystarczy wgrać model STEP i złożyć zamówienie.

Jest to oczywiście jeden z wielu obszarów, gdzie igus przyczynia się do rozwoju technologii druku 3D. Zapraszamy do obejrzenia poniższej relacji z targów, gdzie dowiecie się komu i w jaki sposób firma pomaga rozwijać produkty.

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.