TO JUŻ OFICJALNE: VIII edycja Dni Druku 3D odbędzie się we wrześniu w Warszawie!!!

3

Dziś zakończyły się VII Dni Druku 3D – największe targi poświęcone technologiom przyrostowym w Polsce i Centralnej Europie. Mogliście oglądać już relacje zdjęciowe jakie publikowaliśmy na żywo z targów, jutro przyjdzie czas na oficjalne podsumowanie. W kolejnych artykułach pojawią się szczegółowe relacje ze stoisk poszczególnych wystawców. Jednakże dziś – wciąż na gorąco, pragnę poinformować o niezwykle ważnej – być może najważniejszej informacji z targów… Kolejna, wrześniowa edycja Dni Druku 3D odbędzie się w Warszawie, na terenie EXPO XXI!!!

Chociaż informacja ta dotarła do nas kilkanaście dni temu, oficjalne ogłoszenie przeniesienia wrześniowej edycji Dni Druku 3D do Warszawy nastąpiło w dniu wczorajszym, na „wieczornych rozmowach o druku 3D„. Z uwagi na specyfikę wydarzenia, ogłoszenie trafiło wyłącznie do zebranych na miejscu wystawców. Dziś mamy przyjemność jako pierwsi przedstawić ją czytelnikom CD3D! Nowa odsłona jesiennej edycji Dni Druku 3D odbędzie się w dniach 29-30 wrzesień 2016 r. 

Od zarania dziejów” Dni Druku 3D odbywały się dwa razy do roku. Dwie pierwsze edycje (lipiec i wrzesień 2013 r.) odbyły się na terenie klubu studenckiego Wspak na terenie Uniwersytetu Kieleckiego. Od trzeciej edycji nastąpił podział – wiosną spotykaliśmy się na terenie Targów Kielce, a jesienią w kameralnym Institute of Design Kielce. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez organizatorów Dni Druku 3D – Janusza Wójcika i Pawła Rokitę, edycja wiosenna pozostanie związana z „Przemysłową Wiosną” Targów Kielce. Edycja jesienna zostaje przeniesiona do Warszawy, do nowoczesnego obiektu targowego – EXPO XXI.

Tyle tytułem najgorętszego newsa zakończonych dziś targów. A już w kolejnych artykułach dowiecie się m.in.:

 • dlaczego Josef Prusa jest najbardziej wyluzowaną „gwiazdą” światowego druku 3D?
 • co tak niezwykłego wydrukowali sympatyczni Łotysze z Mass Portal, co zadziwiło największych tuzów polskiej branży druku 3D?
 • w jak profesjonalny sposób potraktował nas pracownik Zortraxa gdy pytaliśmy go kiedy w końcu dostaniemy naszego Inventure?
 • o nowej, czarnej odsłonie HBota, który w końcu przestał wyglądać jak Fiat Multipla
 • o super tanich, różnokolorowych deltach Tomka Zwolana z Infinum3D
 • o niesamowitej maszynie do drinków produkcji ATMAT i dlaczego ta firma nie powinna się brać za produkcję drukarek 3D?

DODAJ KOMENTARZ:

3 komentarze

 1. Avatar

  „w jak profesjonalny sposób potraktował nas pracownik Zortraxa gdy pytaliśmy go kiedy w końcu dostaniemy naszego Inventure?” – już zacieram rączki na artykuł 😉

 2. Avatar

  Cieszy mnie ta informacja. Do Warszawy mam mniej km, a i to miasto jest bliższe mojemu serduchu !! 🙂 Tym razem przyjadę z rodziną pozwiedzać, pogadać.

 3. Avatar
  Sebastian Winkiel on

  Nowa, czarna odsłona drukarki HBOT 3D F300, wraz z pełną specyfikacją – już wkrótce 😉

Leave A Reply