Karol Krawczyński, czyli kolejny redaktor CD3D na pokładzie!

0

Jak zapewne zauważyliście, od pewnego czasu na łamach CD3D publikuje swoje teksty nowa osoba w postaci Karola Krawczyńskigo z Ekoterii. Dziś mam przyjemność ogłosić, iż Karol zgodził się nawiązać z nami stałą współpracę, dołączając do mnie, Agnieszki Goławskiej i Krzyśka Matusiewicza. Powód dla którego zaproponowałem Karolowi współpracę był prozaiczny – jego teksty mają bez porównania więcej entuzjazmu i wiary w możliwości wykorzystania druku 3D w życiu codziennym od moich, co może stanowić bardzo ciekawą przeciwwagę. Nie wszystko musi być od razu „napompowane„, „przesadzone” i „oszukane„, i dobrze żeby w serwisie był ktoś, kto potrafi to zauważyć.

Do tej pory (od 3 lipca) Karol opublikował na naszych łamach 4 teksty i jak zapewnia, jest to dopiero początek 🙂 Oprócz publikacji tekstów na CD3D Karol od kilku lat jest grotołazem i sekretarzem Speleoklubu Częstochowa. Maniak fantastyki, RPG’owania i LARPowania. Szermierz Chanbary. Zawodowo zdążył pracować jako telemarketer, listonosz, dyrektor biura i finansów w fundacji SF BCC, redaktor gazety Business Coaching i Gazety Finansowej, a także kierownik supermarketu czy stażysta w Centrum Zarządzania Kryzysowego. Jest współtwórcą start-up’u Ekoteria. Swoje doświadczenie zbiera walcząc z MakerBot Replicator 2X, choć ma plany na poszerzenie swojej stajni drukarek i zasięgu Ekoterii (i nie tylko tej marki).

Poza tym to szczęśliwy ojciec 7 miesięcznej Julii.

Bardzo cieszę się z faktu, iż udało nam się nawiązać współpracę i wierzę, że będzie ona owocna – czego sobie i naszym Czytelnikom życzę!

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.