Konferencja ULTIMAKER 3 CONFERENCE

ultimaker-3-conference

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji ULTIMAKER 3 CONFERENCE, która odbędzie się 24 listopada 2016 r. na terenie Łódzkiego Regionalnego Parku Naukowo-Technologicznego, przy ul. Dubois 114/116. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, podczas którego uczestnicy zdobędą specjalistyczną wiedzę na temat obsługi najnowszej drukarki 3D największego producenta drukarek 3D w Europie – Ultimakera, jak również z zakresu obsługi oprogramowania Cura czy drukowania w technologii FDM z dwóch materiałów. Konferencja zostanie poprowadzona przez holenderskich specjalistów z Ultimakera, przy wsparciu przedstawicieli głównego dystrybutora tej marki w Polsce – get3D. CD3D jest współorganizatorem wydarzenia.

Celem konferencji jest przybliżenie jej uczestnikom niuansów związanych z obsługą drukarek 3D drukujących z dwóch głowic w technologii FDM, gdzie jedna nakłada materiał budulcowy a druga podporowy, rozpuszczalny w wodzie. Specjaliści Ultimakera nie tylko omówią szczegóły techniczne nowej serii urządzeń, lecz poświęcą też sporo miejsca filamentom używanym przez nowe drukarki 3D w pracy. Uczestnicy dowiedzą się także jakie nowości wprowadzono do najnowszej wersji popularnego oprogramowania Cura oraz przedstawią szereg ważnych informacji na temat jego obsługi, poprawiającego efektywność i wydajność pracy z drukarką 3D.

Uczestnicy konferencji będą mieli do dyspozycji drukarki 3D Ultimaker 3 oraz Ultimaker 3 Extended, na których w drugiej części konferencji będą prowadzone warsztaty w grupach.

Konferencja jest skierowana do przedstawicieli firm oraz szkół i uczelni wyższych. Udział w niej jest całkowicie bezpłatny i wiąże się wyłącznie z przesłaniem zgłoszenia drogą elektroniczną za pomocą poniższego formularza. Istnieje możliwość zgłaszania kilku uczestników z jednej firmy lub instytucji.

Uwaga! Liczba uczestników konferencji jest ograniczona!

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale z uwagi na jej wyjątkową specyfikę liczba jej uczestników jest ograniczona. W celu zgłoszenia swojego udziału należy podać m.in. nazwę reprezentowanej firmy lub instytucji, jej NIP i REGON, reprezentowaną branżę oraz stanowisko zajmowane w firmie. Z uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem, samo przesłanie zgłoszenia nie gwarantuje udziału w konferencji – będzie ono każdorazowo potwierdzane drogą elektroniczną w przeciągu 2-3 kolejnych dni roboczych.

ULTIMAKER 3 CONFERENCE
24.11.2016 r.

Technopark Łódź
Łódź, ul. Dubois 114/116

Zakres tematyczny konferencji:

  • Ultimaker 3 – prezentacja nowych możliwości technicznych urządzenia
  • praca z dwoma głowicami drukującymi – druk 3D z materiałem podporowym lub z dwóch kolorów
  • przegląd zalet nowych filamentów w ofercie Ultimakera
  • konfiguracja otoczenia sieciowego i praca zdalna z drukarką 3D
  • tworzenie złożonego środowiska pracy składającego się z kilku / kilkunastu / kilkudziesięciu drukarek 3D – Ultimaker Print Management System
  • CURA 2.3 – omówienie nowych możliwości oraz tips & tricks
  • warsztaty w grupach.

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE:

Nazwa Firmy lub Szkoły

NIP

Regon

Ilość osób
12345

Branża

Wypełnij jeżeli branży nie ma na liście

Imię i nazwisko osoby zgłaszającej

Stanowisko

Wypełnij jeżeli stanowiska nie ma na liście

Adres email osoby zgłaszającej

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeb weryfikacji zgłoszenia uczestnictwa, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub chęci naniesienia zmian w zgłoszeniu, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

Anna Ślusarczyk
e-mail: [email protected]
tel.: (+48) 534 176 641.

Rozmowa
z Cedrykiem
?