KONKURS! Do wygrania Nylforce Carbon – jedyny w swoim rodzaju kompozyt nylonu i włókna węglowego od Aye Aye Labs

0

Z końcem maja br. informowałem, iż na rynku pojawił się nowy materiał włoskiej firmy Fiber Force – Nylforce Carbon, będący unikalnym połączeniem nylonu i włókna węglowego. Od niedawna, materiał ten ma w swojej ofercie krakowska firma Aye Aye Labs, znana m.in. z produkcji zjawiskowych, ogromnych drukarek 3D HotRod Henry. Już w najbliższą sobotę, przed wszystkimi czytelnikami CD3D pojawi się jedyna w swoim rodzaju okazja wygrania całej, pełnej rolki tego filamentu – a to za sprawą konkursu jaki organizujemy! Rynkowa wartość nagrody to aż 260 PLN!

Nylforce Carbon to materiał kompozytowy, składający się z nylonu oraz włókna węglowego (ok. 20% masy), zapewniający twarde i mocne wydruki. Co ważne, materiał może być z powodzeniem używany na większości niskobudżetowych drukarek 3D, przystosowanych do druku 3D ze zwykłego nylonu. Co ważne, filament może być drukowany bez podgrzewanego stołu, a to za sprawą specjalnego środka w sprayu, zapewniającego wydrukom odpowiednio wysoką przyczepność.

Cena Nylforce Carbon wynosi 260 PLN za rolkę, na której znajduje się 0,5 kg materiału. Wg informacji przekazanych nam przez Tomka Zawadę z Aye Aye Labs, materiał drukuje się świetnie – lepiej niż zwykły nylon, i jest naprawdę lekki i wytrzymały.

Specyfikacja materiału:

  • średnica: 1,75mm +/- 0,03mm
  • gęstość: 0,8 g/cm³
  • zalecana temperatura ekstrudera przy druku: 200-220°C
  • zalecana temperatura stołu przy druku: 30-100 °C
  • zalecana prędkość druku: 30-100 mm/s
  • waga: 500 g.

AyeAyeLabs Nylforce Carbon 02

Co trzeba zrobić aby wygrać rolkę tego materiału?

Zasady konkursu są bardzo proste:

Jak widać, zasady konkursu są banalnie proste. Wygrają Ci, którzy będą najbardziej czujni i najszybsi. Przyda się również obeznanie w kwestii samego materiału oraz jego dystrybutora w Polsce.

AyeAyeLabs Nylforce Carbon 01

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Od stycznia 2013 roku związany z drukiem 3D.

Rozmowa
z Cedrykiem
?