Liczne nowości w ofercie 3DFilamenty

0

3DFilamenty – jeden z najbardziej znanych, a z pewnością najbardziej aktywnych dystrybutorów na polskim rynku druku 3D, wprowadził szereg nowości do swojej oferty. Firma została oficjalnym dystrybutorem 3Doodlera 2.0, dodała szereg nowych kolorów filamentów od Formfutury oraz nawiązała współpracę z trzema producentami materiałów do druku 3D z Polski.

3Doodler to popularny na całym świecie „długopis 3D” umożliwiający ręczne drukowanie obiektów przestrzennych. Dwukrotny zwycięzca Kickstartera, który w obydwu przypadkach osiągnął wynik finansowy plasujący go w czołówce najbardziej dochodowych projektów w branży druku 3D. 3DFilamenty rozpoczynają dystrybucję drugiej, unowocześnionej wersji urządzenia, wraz z kompletem akcesoriów wspomagających jego pracę (ładowarką, stojakiem i zestawem wymiennych końcówek).

Kolejna nowość to dodatkowe kolory filamentów renomowanego producenta materiałów do druku 3D z Holandii – Formfutury. 3DFilamenty wprowadziły cztery nowe kolory materiału Easy Wood (kompozyt PLA i drewna), co poszerzyło ich paletę do siedmiu. Firma wprowadziła również do sprzedaży tzw. starter packi – 7 x 100 g, aby użytkownik mógł wypróbować każdy z oferowanych kolorów. Nowe kolory pojawiły się też w linii super transparentnego HDglass (przezroczyste, półprzezroczyste oraz nieprzezroczyste).

Formfutura

Firma została także oficjalnym dystrybutorem ekonomicznych linii filamentów od trzech polskich firm: 3DColor, 3DUniversal oraz Wolfix – Plast Spaw.

Źródło: www.3dfilamenty.com

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.