Monkeyfab i Sygnis nawiązują współpracę handlową, marketingową i techniczną

2

Monkeyfab nawiązał dziś oficjalną współpracę z firmą Sygnis, dotyczącą dystrybucji, współpracy marketingowej oraz technicznej. Sygnis rozpocznie sprzedaż długo oczekiwanych drukarek Prime 3D, zajmie się również ich serwisem i opieką techniczną. Współpraca ma charakter bezterminowy, a jej celem jest konsolidacja działań marketingowych w celu uzyskania najmocniejszej pozycji na rynku warszawskim i mazowieckim. Prime 3D ma być dostępne w ofercie Sygnis już od dnia dzisiejszego.

Monkeyfab, tworzony przez ekipę RepRapForum, to jeden z najstarszych i najpopularniejszych sklepów internetowych z akcesoriami do druku 3D. To również jedni z pionierów RepRapów w Polsce, którzy od kilkunastu miesięcy w pocie czoła opracowują swoją drukarkę 3D do samodzielnego montażu – Prime 3D. I choć od kilku miesięcy są dostępne już pierwsze zdjęcia urządzenia i filmy z jego pracy, to nie licząc warsztatów organizowanych przez Monkeyfab, ich drukarka 3D nie była jeszcze dostępna w sprzedaży.

Źródło: www.monkeyfab.com

Źródło: www.monkeyfab.com

To się właśnie zmienia za sprawą Sygnis. Firma, która pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno, oferowała do tej pory wyłącznie kopię pierwszego MakerBot Replicatora. Dzieląc z Monkeyfab obowiązki dotyczące sprzedaży, marketingu i obsługi technicznej Prime`a, ma szansę mocniej odcisnąć się w świadomości osób tworzących krajową społeczność i branżę druku 3D.

Niezależnie od tego, czekamy na prezentacje drukarki Prime 3D w sklepie Sygnis, a przede wszystkim jego pełną specyfikację techniczną i cenę. Niezależnie od tego Prime 3D będzie można obejrzeć na żywo na Makerlandzie. A ja korzystając z okazji, zachęcam do odsłuchania audycji radiowej, w której wspólnie z Pawłem Twardo – mastermindem Monkeyfab i adminem RepRapForum opowiadaliśmy słuchaczom o druku 3D.

Grafika: [2]

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.