NAGRODY BRANŻOWE 2015 – zgłoś własne nominacje finalistów najważniejszego plebiscytu polskiej branży druku 3D!

0

W zeszłym roku mieliśmy zaszczyt i przyjemność przeprowadzić pierwszy, historyczny plebiscyt dla polskiej branży druku 3D w postaci NAGRÓD BRANŻOWYCH 2014. Nasza inicjatywa cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem zarówno firm tworzących branżę, jak i czytelników portalu. Decyzja o konieczności kontynuowania tego wydarzenia nie podlegała dyskusji – była oczywistością! Tym samym, mam zaszczyt ogłosić, iż plebiscyt NAGRODY BRANŻOWE 2015 dla polskiej branży druku 3D właśnie się rozpoczyna!

Dziś po upływie blisko roku od czasu ogłoszenia pierwszej edycji plebiscytu, mogę uczciwie powiedzieć, iż nie spodziewałem się, że spotka się on z tak wielkim entuzjazmem, a nagrodzone w nim firmy tak wielką wagę będą przykładały do zdobytych nagród i wyróżnień. Z jednej strony postrzegamy to za wielki zaszczyt, z drugiej czujemy, iż tegoroczna edycja musi stanowić jeszcze większe wydarzenie niż poprzednio. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić do formuły plebiscytu kilka modyfikacji i zmian…

Po pierwsze, zmianie ulega system nominacji. W zeszłym roku decydowaliśmy o tym my, w tym roku do współpracy zapraszamy wszystkich czytelników CD3D. Pod oficjalnym adresem wydarzenia: centrumdruku3d.pl/nagrody-branzowe-cd3d-2015/, znajduje się formularz zgłoszeniowy, za pomocą którego każdy czytelnik CD3D będzie mógł zgłosić dowolną ilość nominowanych przez siebie firm. Ostateczną weryfikację przeprowadzimy my w gronie redakcyjnym, niemniej jednak zapewniamy, iż wyniki otrzymanych zgłoszeń będą miały kluczowe znaczenie przy tworzeniu listy nominowanych.

Po drugie, dodaliśmy kilka nowych kategorii w stosunku do roku poprzedniego. Przede wszystkim – zgodnie z zeszłorocznymi zapowiedziami, dodaliśmy kategorie obejmujące przedstawicieli branży profesjonalnego druku 3D. Rozdzieliliśmy również producentów filamentów na polskich i zagranicznych, będziemy również nagradzać najlepsze firmy usługowe.

Po trzecie – najważniejsze: wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone dopiero w styczniu 2016. Na chwilę obecną nie chcę zdradzac więcej szczegółów, jednakże mogę zapewnić, iż tym razem przygotowujemy coś wyjątkowego. Zmianie ulegną również statuetki dla nagradzanych. O tym wszystkim poinformujemy w kolejnych publikacjach, w ciągu nadchodzących tygodni.

W tegorocznej edycji jest aż 15 kategorii. Oto one:

 1. Człowiek Roku 2015
 2. Najlepsza Polska Firma 2015
 3. Najlepsza Nowa Polska Firma 2015
 4. Najlepsza Polska Drukarka 3D 2015
 5. Najlepsza Nowa Polska Drukarka 3D 2015
 6. Najlepszy Polski Producent Filamentów 2015
 7. Najlepszy Polski Dystrybutor Niskobudżetowych Drukarek 3D i Filamentów 2015
 8. Najlepszy Polski Dystrybutor Profesjonalnych Drukarek 3D 2015
 9. Najlepsza Polska Firma Usługowa 2015
 10. Najważniejsze Wydarzenie w Polsce Roku 2015
 11. Najlepsza Zagraniczna Firma 2015
 12. Najlepsza Zagraniczna Niskobudżetowa Drukarka 3D 2015
 13. Najlepszy Zagraniczny Producent Filamentów 2015
 14. Najważniejsze Wydarzenie na Świecie Roku 2015
 15. Największe Rozczarowanie Roku 2015

Nominacje można zgłaszać pod tym adresem. Termin zgłoszeń upływa z końcem bieżącego miesiąca, tj. 30.11.2015 r.

Po tym terminie, ogłosimy oficjalną listę nominowanych. Zwycięzców będzie wybierać grono przedstawicieli polskiej branży druku 3D oraz zaproszeni przez nas eksperci. W zeszłym roku było to 40 osób, w tym roku liczba ta bez porównania wzrośnie.

Wkrótce przedstawimy więcej informacji na temat plebiscytu – jesteśmy przekonani, iż nikt nie poczuje się zawiedziony atrakcjami, które przygotowujemy. Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów zeszłorocznego plebiscytu NAGRÓD BRANŻOWYCH oraz nadsyłania własnych nominacji i zgłoszeń.

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.