Nowa siedziba CD3D i ogłoszenie współpracy z czołowymi firmami z branży druku 3D w Polsce

5

Dziś mija 21 miesięcy od czasu rozpoczęcia działalności przez nasz serwis. Przez ten czas ewoluował on z prostego i skromnego bloga, w portal który posiada największy zasięg jeśli chodzi o druk 3D w kraju, jest cytowany przez czołowe serwisy zagraniczne piszące o tej technologii i jest zapraszany jako oficjalny partner medialny na wiele imprez poświęconych tej tematyce w Polsce i na świecie. Zakres naszych usług również stopniowo się powiększa i już wkrótce będziemy mieli przyjemność poinformować Was o kolejnych nowościach w naszej ofercie. Dziś z wielką radością chciałbym poinformować o dwóch rzeczach: nowej siedzibie naszego portalu oraz nawiązaniu współpracy z kilkoma czołowymi firmami z branży druku 3D w Polsce, których nazw nie trzeba nikomu przedstawiać!

Od 1 października 2014 nową siedzibą CD3D jest Łódzki Park Technologiczny w Łodzi, przy ul. Dubois 114/116 (lok. 1.28). To wyjątkowo prestiżowe miejsce, w którym swoje siedziby mają firmy prowadzące niezwykle innowacyjne i zaawansowane technologicznie projekty. To również siedziba BioNanoParku – jednego z najnowocześniejszych w Europie centrów badawczo-wdrożeniowych dla biznesu. Otoczenie w jakim się znajdujemy jest zacne i fakt, iż nasz portal otrzymał szansę dalszego rozwoju w tym miejscu napawa nas olbrzymią dumą. Przeszliśmy bardzo długą drogę od czasów „blogowania” i coraz więcej osób zaczyna to doceniać.

Równocześnie pragniemy poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę z następującymi firmami z branży druku 3D w Polsce:

Szczegóły dot. zakresu współpracy z powyższymi firmami zostaną już wkrótce ogłoszone, na chwilę obecną możemy jedynie poinformować, iż będzie to miało ścisły związek z naszą działalnością szkoleniową. Toczą się również zaawansowane rozmowy, aby to grono powiększyło się o kolejne marki. CD3D współpracuje już w zakresie usług druku 3D z firmami Generum Sp. z o.o. – właścicielem marek Printila.com i druk.xyz oraz Gromar 3D. Jeśli chodzi o współpracę z firmą Rabbit Form, która prowadziła do tej pory dla nas szkolenia, to wygasła ona z dniem 30.09.2014 i nie będzie już kontynuowana.

Udostępnij.

O autorze

Informacje Prasowe

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.