Nowa wcielenie superbohaterów

3

Każdy na pewno kojarzy takich komiksowych bohaterów jak: Batman, Iron Man, Thor czy Kapitan Ameryka. Jeśli nie z komiksów to na pewno z dużego ekranu. Filmy z ich udziałem stały się kasowymi hitami i na stałe weszły do popkultury. Dzięki drukowi 3D filmowi lub jak kto woli komiksowi bohaterowie mogą stać się częścią słynnych klocków Lego. Panie i Panowie przedstawiam superbohaterów w nowej odsłonie !

A to wszystko dzięki jednemu projektowi na portalu Thingiverse.com, który został zmodyfikowany przez jednego miłośnika Lego i komiksowych bohaterów. Michael Curry jest ojcem dwuletniego synka, i razem z nim uwielbia spędzać długie godziny na budowaniu z klocków Lego. Dzięki drukarce 3D postanowił połączyć obie pasje do Lego i komiksowych bohaterów. zmodyfikował projekt „Ludzika Lego” tak aby przypominali jego ulubionych bohaterów.

Na początek Michael postanowił opanować podstawy Blendera, a następnie zabrał sie za stworzenie figurek trzech superbohaterów na podstawie projektu z sieci. Na początek stworzył i wydrukował ucharakteryzowane na Thora, Kapitana Amerykę i Iron Mana.

Oprócz drukowania ludziki były malowane, tak aby jeszcze bardziej przypominały komiksowych i filmowych bohaterów.

lego3 lego1lego2

Nie dokonałby tego gdyby nie darmowy projekt, na którym oparł się przy projektowaniu figurek. W przyszłości Michael ma zamiar stworzyć kolejne „Ludziki Lego” przypominające m.in Hulka.

Widząc niesamowity efekt końcowy, postanowiliśmy wydrukować własnego ludzika przypominającego naszego ulubionego superbohatera.

Drukowaliśmy dzień i noc aby nasze biuro było chronione przez…. Batmana Lego 🙂

butman

A Wy jakie ludzika lego chcielibyście wydrukować ?

Źródła: 3dprint.com

Zdjęcia: [1][2][3]

DODAJ KOMENTARZ:

3 komentarze