NOWOŚĆ! Zamów kolorowe wydruki z CD3D

1

Ledwo 3 tygodnie temu ogłosiliśmy, iż rozpoczynamy oficjalnie realizować usługi druku 3D, a już mamy przyjemność powrócić z poszerzoną ofertą! Od dziś rozpoczynamy oficjalną współpracę z Gliwicką firmą Gromar 3D Sp. z o.o., która będzie w naszym imieniu realizować profesjonalne wydruki 3D w technologii CJP. Oznacza to ni mniej ni więcej jak pełnokolorowy druk 3D z proszku gipsowego! Nowa pozycja w ofercie powinna z jednej strony zainteresować architektów i biura projektowe, jak i hobbystów i amatorów różnych figurek, również… siebie samych!

ZAMÓW WYDRUK

Wydruki będą realizowane przy użyciu nowoczesnej, profesjonalnej maszyny do druku 3D w postaci ProJeta 660 Pro z 3D Systems. Wydruk będzie wykonany z proszku gipsowego barwionego w pełnej palecie CMYK. Pełna specyfikacja:

  • rozdzielczość: 600×540 dpi
  • ilość kolorów: pełny CMYK
  • minimalna grubość warstwy: 0,1 mm
  • obszar roboczy: 25,4 x 38,1 x 20,3 cm
  • akceptowane formaty plików: STL, VRML, PLY, 3DS, FBX, ZPR, OBJ.

Druk 3D w kolorze 03

Aby złożyć zapytanie, należy z poziomu strony ZAMÓW WYDRUK znajdującej się w dziale PROJEKTY 3D wysłać maila albo przez formularz zgłoszeniowy albo bezpośrednio na adres [email protected]. Jeżeli zapytanie będzie dotyczyło pełnokolorowego druku 3D z proszku, w naszym imieniu skontaktuje się z Państwem przedstawiciel firmy Gromar 3D – Pani Marta Golbik. Jeżeli zapytanie będzie dot. druku 3D z plastiku w technologii FDM, tak jak do tej pory skontaktuje się z Państwem przedstawiciel firmy 3D Trades, Pan Piotr Lebryk.

Druk 3D w kolorze 04

Cały ten proces będzie odbywał się za naszą wiedzą, zatem możecie mieć Państwo pewność, iż poziom świadczonej usługi będzie spełniał wysokie standardy, typowe dla CD3D i firm oficjalnie z nami współpracujących.

Druk 3D w kolorze 05

Druk 3D w kolorze 06

Nawiązując współpracę z firmą Gromar 3D Sp. z o.o. możemy Państwu zaproponować dużo szerszą gamę usług – zarówno funkcjonalnego druku 3D z plastiku (ABS / PLA) jak i koncepcyjnego, pełnokolorowego druku 3D z proszku gipsowego. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Kontakt

Centrum Druku 3D
e: [email protected]
t: (+48) 534 176 641

Zdjęcia: Gromar 3D Sp. z .o.o.

DODAJ KOMENTARZ:

1 komentarz

  1. Anna

    Właśnie otrzymaliśmy figurkę ze zdjęcia głównego. Jestem pod wrażeniem 😉