NOWOŚĆ! Zamów profesjonalny skan 3D z CD3D

1

Chociaż informacja na ten temat pojawiła się już w zeszłym tygodniu, dziś możemy ogłosić to oficjalnie: CD3D oprócz druku 3D w technologiach FDM i CJP świadczy również profesjonalne usługi skanowania 3D. Wszystko za sprawą firmy Dim-Cad z Łodzi, z którą nawiązaliśmy formalną współpracę. Dzięki temu nasza oferta stała się komplementarna, gdyż możemy zapewnić zarówno prosty, szybki i tani druk 3D z plastiku, profesjonalny, pełnokolorowy druk 3D z proszku gipsowego oraz skanowanie 3D, które może być punktem wyjścia do usługi samego druku 3D.

ZAMÓW SKAN 3D LUB UMÓW SIĘ NA SKANOWANIE

Dzięki współpracy z firmą Dim-Cad, jesteśmy w stanie przyjąć zlecenia nie tylko na wykonanie profesjonalnych skanów 3D, lecz również wykonania dokumentacji technicznej maszyn i detali jak również tworzenia modeli 3D na podstawie skanów 3D oraz obsługę procesów kontroli jakości. Do dyspozycji mamy skanery 3D firmy HDI Advance oraz Artec, pozwalające na wykonywanie skanów 3D w najwyższej jakości. Zapewniamy m.in.: kompleksowe przygotowanie obiektów do pomiaru, skanowanie przestrzenne komponentów o różnych gabarytach oraz obróbkę wyników do chmury punktów lub siatki trójkątów, modelowanie bryłowe i powierzchniowe, skanowanie rzeźb i obiektów artystycznych, archiwizację obiektów zabytkowych, skanowanie detali z możliwością nałożenia rzeczywistej, kolorowej tekstury jak również… skanowanie 3D ludzi!

skan 3D 03

Skanowanie odbywa się zarówno w Łodzi w studiu jak również w siedzibie Klienta. Zachęcamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

Kontakt

CD3D
e: [email protected]
t: (+48) 534 176 641

DODAJ KOMENTARZ:

1 komentarz