O nas

CD3D Sp. z o.o. to firma zajmująca się szeroko pojętymi usługami związanymi stricte z technologią druku 3D. Głównym obszarem naszej działalności jest wydawanie dwóch portali internetowych: centrumdruku3d.pl, który od początku 2013 roku dostarcza swoim czytelnikom najświeższych informacji z zakresu druku 3D, drukarek 3D oraz materiałów eksploatacyjnych oraz jego anglojęzycznej wersji: 3dprintingcenter.net. Ponadto firma świadczy usługi consultingowe i doradcze, szkoleniowe oraz PR dla firm z branży druku 3D.

Szczegółowe informacje na temat zakresu działalności firmy znajdują się na stronie www.cd3d.eu.

Centrum Druku 3D jest największym portalem poświęconym technologii druku 3D w Polsce i jedynym tego typu polskim medium o ugruntowanej pozycji na świecie. Zajmujemy się opisywaniem i propagowaniem technologii druku 3D od stycznia 2013 r. Wspieramy zarówno rodzime firmy działające w branży druku 3D, jak i osoby chcące rozpocząć działalność w tym segmencie, bądź planujące wdrożenie technologii druku 3D w swoich firmach i prowadzonych biznesach. Mamy na koncie przeprowadzenie szeregu skutecznych akcji o charakterze PR i wizerunkowym.

Dlaczego Centrum Druku 3D?

Centrum Druku 3D to jedyne miejsce w polskim internecie gdzie można otrzymać komplet informacji na temat wszystkich technologii druku 3D jak również zapoznać się z ofertą większości firm działających na rodzimym rynku. Dzięki współpracy z czołowymi przedstawicielami branży druku 3D, mamy dostęp do większości dostępnych na rynku maszyn i technologii. W związku z tym, iż nie jesteśmy związani z żadnym konkretnym podmiotem, jesteśmy w komfortowej sytuacji, iż możemy zaopiniować i zarekomendować określone rozwiązania przez pryzmat rzeczywistych potrzeb użytkownika, a nie pod kątem konkretnego produktu.

Nasza wiedza i doświadczenie są doceniane zarówno przez czołowe media branżowe na świecie, jak również przez polskie media głównego nurtu. Nasze publikacje są cały czas cytowane, a my sami występujemy w roli ekspertów w różnego rodzaju publikacjach i wydarzeniach (zobacz MEDIA w jakich do tej pory się pojawiliśmy).