Oficjalna premiera nowego serwisu – CD3D.eu

0

Już jest! Dzisiaj oficjalnie uruchomiliśmy naszą nową stronę firmową – CD3D.eu. Znajdziecie tam wszystkie szczegółowe informacje na temat naszej działalności komercyjnej, która wykracza poza ramy funkcjonowania portali internetowych – Centrum Druku 3D oraz 3D Printing Center.

Nasza spółka powstała formalnie rok temu (wcześniej Centrum Druku 3D było zarządzane przez firmę WHITE NOISE PRODUCTIONS). Od tamtej pory bardzo dynamicznie się rozwijamy, wzbogacając portfolio naszych usług o kolejne obszary, takie jak usługi konsultingowe i doradcze, profesjonalne szkolenia z druku 3D czy organizację lub pomoc w organizacji targów, eventów i konferencji. Te wszystkie działania znacząco wykraczają poza obszar działalności portali, stąd też konieczność rozdzielenia tych segmentów na niezależne serwisy internetowe.

Na CD3D.eu znajdziecie nie tylko pełną ofertę naszej firmy, lecz również bieżące informacje na temat działalności spółki. Aktualnie prowadzimy szereg działań i projektów, w które zostaną zaangażowane duże, renomowane firmy i instytucje – szczegóły zostaną opisane i opublikowane właśnie na łamach nowego serwisu.

Zapraszamy serdecznie do wizyty w nowym serwisie i z chęcią odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Udostępnij.

O autorze

Redakcja CD3D

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.