Omni3D z nowym Dyrektorem Zarządzającym oraz trzema pakietami cenowymi dla swoich drukarek 3D

0

Omni3D – jeden z najdłużej działających w Polsce producentów drukarek 3D, przechodzi zmiany organizacyjne. W tym tygodniu spółka ogłosiła zmianę na stanowisku Dyrektora Zarządzającego oraz nową strategię sprzedażową. Nowym CEO Omni3D został Paweł Robak – finansista i menadżer z 20-letnim doświadczeniem zdobywanym na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Jeśli chodzi o kwestie sprzedażowe, to firma wprowadziła trzy nowe pakiety cenowe oraz możliwość wynajmu drukarki 3D lub druku 3D na zlecenie.

Paweł Robak objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego w maju 2017 roku. Wcześniej pracował m.in. dla Huty Aluminium Konin S.A., Wielkopolskiej Fabryki Mebli S.A. czy Grupy Medort S.A., pełniąc w nich stanowiska Dyrektora Finansowego. Był odpowiedzialny zarówno za wzrosty organiczne, jak i akwizycyjne. Ostatnie 4 lata spędził w Niemczech, gdzie w firmie Meyra GmbH sprawował rolę dyrektora zarządzającego odpowiedzialnego za strategię i finanse.

Przyjście do spółki tak doświadczonego managera zaowocowało z miejsca nowymi pomysłami na zmianę oferty handlowej dot. flagowego produktu – drukarki 3D Factory 2.0. Do wyboru są trzy opcje zakupu urządzenia, rozbudowano także obsługę przed i posprzedażową. W zależności od wybranego pakietu, klienci otrzymują m.in.: więcej godzin wsparcia technologicznego, rozszerzoną gwarancję, więcej darmowych szpul z filamentami, a nawet możliwość druku z materiałów od innych producentów.

Ceny za drukarkę 3D z podstawowym pakietem usług rozpoczynają się już od 90.000 PLN.

DODAJ KOMENTARZ:

Leave A Reply