OMNI3D zaprasza na swoje stoisko na targach w Hanowerze

0

OMNI3D – polski producent przemysłowej drukarki 3D Factory 2.0 Production System, pojawi się na polskim stoisku narodowym w Hanowerze. Targi rozpoczynają się już w poniedziałek i potrwają 5 dni (24 – 28 kwietnia).

OMNI3D i jego flagowy produkt – drukarka 3D Factory 2. 0 Production System, została niedawno laureatem dwóch prestiżowych nagród branżowych: „Nagroda Główna za Przemysłową Drukarkę 3D„, przyznaną na targach Dni Druku 3D w marcu 2017 r. przez SIT Polska oraz Produkt Roku 2016 w kategorii „Druk 3D, wytwarzanie addytywne” przyznaną w kwietniu 2017 r. przez Inżynierię & Utrzymanie Ruchu.

OMNI3D będzie miało okazję zaprezentować swój produkt na jednych z najważniejszych wydarzeń na świecie skierowanych do przemysłu. Hannover Messe to impreza, która co roku ściąga do Niemiec ponad 200 tys. zwiedzających. Są tu promowane nowe idee i nowinki branżowe. Spotkaniu towarzyszy międzynarodowa wystawa innowacyjnych produktów i usług dla przemysłu.

Tegoroczna impreza jest wyjątkowa dla Polski, która objęła tytuł Partnera tej edycji targów. Na polskim stoisku pojawi się m.in. 20 młodych innowacyjnych firm, a pośród nich OMNI3D ze swoją przemysłową drukarką 3D – Factory 2.0 Production System. Udział Polski jako kraju partnerskiego ma na celu wspomóc ekspansję polskich firm na rynki zagraniczne. Polski potencjał rozwojowy w takich dziedzinach jak druk 3D, robotyka, informatyka przemysłowa, sterowanie, digitalizacja i automatyzacja procesów przemysłowych, jest coraz bardziej dostrzegany poza granicami naszego kraju.

Niemcy to dla nas bardzo atrakcyjny rynek. Tamtejsi klienci to zaawansowane technologicznie firmy, których nie trzeba już edukować. Poszukują one rozwiązań obniżających koszty i poprawiających efektywność, dostępnych w rozsądnej cenie. Nasza drukarka 3D może dziś konkurować z najlepszymi przemysłowymi urządzeniami na świecie, stając się atrakcyjnym rozwiązaniem poszukiwanym przez przedsiębiorstwa. Poprzez swoją obecność na targach liczymy na nawiązanie współpracy z firmami zainteresowanymi dystrybucją naszych drukarek 3D w Niemczech.” – mówi Tadeusz Hoppel, Co-CEO z OMNI3D.

DODAJ KOMENTARZ:

Leave A Reply