Co potrafi skaner 3D Scan3Dmed od firmy SMARTTECH?

0

Scan3Dmed to najnowszy produkt firmy SMARTTECH. Pozwala na wykonanie skanu w zaskakująco krótkim czasie –  0,7 sek., co jest niezmiernie ważne, gdy naszym obiektem docelowym jest żywy organizm. Dzięki balansowi bieli i opcji ustawienia kontrastu, urządzenie wychwytuje nawet najmniejsze defekty skóry. Jego obudowa została dodatkowo wzmocniona, dzięki czemu jest odporna na wysokie temperatury.

Linia skanerów 3D Scan3Dmed jest przeznaczona do trójwymiarowych pomiarów: wad postawy, ran, twarzy, kończyn i innych części ciała. Technologia ta pozwala na komputerowe planowanie operacji i porównywanie metod leczenia. Skanery 3D dają także możliwość wymiarowania i obliczania np. ilości potrzebnego materiału do przeszczepu lub wielkości protezy.

SMARTTECH_scan3Dmed_scan_result

Jak wszystkie produkty firmy, Scan3Dmed działa w oparciu o specjalnie, intuicyjne oprogramowanie – SMARTTECH3Dmeasure. Urządzenie zostało uproszczone tak, by skan ciała następował po naciśnięciu jednego przycisku. Ponadto, urządzenie można  integrować z innymi skanerami SMARTTECHA.

smart szczęka

Premiera systemu Scan3Dmed została zaplanowana na 7-10. czerwca 2016, podczas Targów Branży Druku i Skanu 3D, w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

DODAJ KOMENTARZ:

Leave A Reply