Promocja na Monkeyfab PRIME i 3NOVATICA GATE w sklepie internetowym 3Drukarki.pl

4

Sklep internetowy 3Drukarki.pl prowadzony przez firmę Bobby Shop w podwarszawskich Łomiankach uruchomił właśnie promocję na zakup popularnych, niskobudżetowych drukarek 3D Monkeyfab PRIME i 3NOVATICA GATE. PRIME jest oferowany w cenach 3999,00 PLN brutto w wersji do samodzielnego montażu oraz 4599,00 PLN brutto w wersji złożonej. Z kolei 3NOVATICA GATE 1.0 jest dostępna w cenie 2899,00 PLN brutto w wersji do samodzielnego montażu. Promocja jest ważna do 23 listopada br., bądź do wyczerpania zapasów.

Promocja dotycząca Monkeyfab PRIME dotyczy zakupów zarówno na stronie internetowej sklepu jak i na Allegro, z kolei promocja GATE 1.0 dotyczy wyłącznie zakupów w sklepie internetowym. To nie koniec promocji – dla pierwszych pięciu klientów, którzy zakupią PRIME sklep dołącza popularny klej w sprayu – Dimafix.

Źródło: www.3drukarki.pl

DODAJ KOMENTARZ:

4 komentarze

 1. Avatar

  To dziwne, drukarka Prime w nagłówku prezentowana jest jako złożona a szczegółowy opis poniżej mówi o elementach do składania (DIY KIT). Nie piszą też, czy platforma robocza jest podgrzewana.

 2. Avatar

  Witam,
  W ofercie są obydwie wersje drukarki!
  3999zł za DIY oraz 4599 zł za urządzenie gotowe do pracy.

 3. Avatar

  Informujemy, że promocja nadal trwa, aczkolwiek 3Novatica Gate 1.0 jest już nie dostępna.
  Pozdrawiamy