Promocja Stratasys: zapas elastycznego materiału TPU 92A GRATIS

0

TPU 92A to nowy, elastyczny materiał termoplastyczny Stratasysa, dedykowany do tworzenia aplikacji, przy których wymagana jest szczególna wytrzymałość na rozciąganie i zginanie. Twardość w skali Shore’a dla tego materiału wynosi 92 A, natomiast wydłużenie przy zerwaniu to aż 500%. Teraz materiał jest dostępny w promocyjnym zestawie z drukarkami 3D z serii F123 – można zaoszczędzić nawet 10.000,00 PLN.

CadXpert – oficjalny dystrybutor marki Stratasys w Polsce, przygotował specjalną ofertę na pakiet TPU 92A. Przy zakupie drukarki 3D z przemysłowej serii Stratasys F123 do końca lutego br. klienci otrzymają zapas materiału TPU za darmo. W promocyjnym pakiecie startowym TPU 92A zawarte są 2 szpule specjalistycznego filamentu Stratasys TPU, głowicę drukującą dedykowaną do elastomerów wraz z usługą montażu oraz stosowną aktualizację oprogramowania drukarki 3D.

TPU to termoplastyczny poliuretan posiadający elastyczność gumy. Materiał nadaje się do prototypowania elastycznych modeli oraz do tworzenia gotowych części narażonych na częste zginanie i odkształcanie. Doskonale nadaje się także do drukowania sprężystych uszczelek, wężyków czy tłumiących uderzenia obudów i pokrowców.

Więcej szczegółów na temat promocji oraz zastosowania i właściwości materiału dostępne na stronie dystrybutora.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Praca z elastycznym filamentem TPU 92A Stratasysa

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.