Skriware nominowany w prestiżowym konkursie Central European Startup Awards

0

Skriware – polsko-szwedzki startup pracujący nad upowszechnieniem technologii druku 3D, został nominowany w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Central European Startup Awards w aż 3 kategoriach, w tym m.in. “Startup Roku”. Firma zachęca też polskich pasjonatów druku 3D do wsparcia jego kandydatury.

Skriware to startup, który opracował w pełni zintegrowanym ekosystem, składający się z intuicyjnej i łatwej w obsłudze drukarki 3D, wirtualnej biblioteki z modelami 3D oraz kreatora modeli 3D. Następnym krokiem firmy jest pomoc najmłodszym użytkownikom w rozwijaniu interdyscyplinarnych umiejętności poprzez proces projektowania, budowania i programowania drukowanych robotów. Dzięki technologii rozwijanej przez Skriware użytkownicy będą mogli w pełni wykorzystać możliwości druku 3D w celu kształcenia najbardziej pożądanych obecnie na rynku pracy kompetencji STEAM (z ang. Science, Technology, Engineering, Arts, Math).

Każdy kto chciałby pomóc w zdobyciu przez Skriware prestiżowej nagrody, może oddać swój głos za pomocą dedykowanej aplikacji. Procedura jest bardzo prosta i składa się z 5 prostych kroków:

  1. Najpierw należy wejść na stronę www.centraleuropeanstartupawards.com/vote
  2. W pasku wyszukiwania należy wpisać nazwę “Skriware
  3. Następnie należy oddać głos na jedną, dwie lub trzy kategorie, klikając przycisk “Vote”. Można oddać tylko jeden głos w danej kategorii (m.in. Startup of the Year, Internet of Things, Best Newcomer).
  4. Kolejny krok to potwierdzenie logowania korzystając z danych do logowania Facebooka i zatwierdzenie regulaminu.

Teraz wystarczy tylko trzymać kciuki! Głosowanie otwarte jest do 21 sierpnia 2017 roku.

Udostępnij.

O autorze

Informacje Prasowe

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.