SMARTTECH podpisuje umowy dystrybucyjne z firmami z Rosji i Azji

0

SMARTTECH – czołowy producent skanerów 3D w Polsce, jest marką znaną na całym świecie. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu rynkowemu na swoje urządzenia, firma ogłosiła podpisanie umów dystrybucyjnych z sześcioma firmami z Rosji, Chin, Japonii, Korei Południowej oraz Indii. Dzięki temu optyczne skanery 3D SMARTTECH, trafią na rynki Rosji i Azji.

Firmami jakie zajmą się budową kanałów dystrybucyjnych SMARTTECH na wschodnich rynkach zostały: NISSA DIGISPACE (Rosja), TRUSTWORTHY Bejing (Chiny i Tajwan), Kyokuto Boeki Kaisha (Japonia), KAIS (Korea Południowa), Dalal Technologies (Południowo-wschodnia Azja) oraz Euctech (Indie). Jako certyfikowani dystrybutorzy, firmy te będą sprzedawać i wspierać skanery 3D SMARRTECH oraz oprogramowanie do kompleksowej inżynierii odwrotnej we wszystkich w/w krajach, jak również w Malezji, Indonezji i Singapurze.

Do oferty firm trafią skanery 3D MICRON3D, platformy obrotowe dla skanowanych modeli oraz oprogramowanie Geomagic, które pozwala na pełne wykorzystywanie możliwości urządzeń SMARTTECH w takich sektorach jak przemysł, edukacja czy medycyna.

Smarttech 01

Równocześnie firma uruchomiła chińską wersję swojej strony internetowej pod adresem: www.smarttech3d.com.cn. Z jej poziomu będzie można n.in. zapoznać się z seminariami prowadzonymi w Malezyjsko-Japońskim Instytucie Technologii w Kuala Lumpur, gdzie ich uczestnicy zapoznają się zarówno z możliwościami jakie dają produkty firmy jak również zaletami samej technologii skanowania 3D i możliwościami jej wykorzystania.

Smarttech 02

Posiadanie skanerów 3D jak również drukarek 3D w naszej ofercie zapewnia kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów, którzy będą chcieli utrzymać się na rynku” – powiedział Will Liu – product manager w pekińskiej firmie TRUSTWORTHY.

Anna Gębarska

Anna Gębarska

Tak z kolei skomentowała nawiązanie współpracy z nowymi dystrybutorami Anna Gębarska, Dyrektor Zarządzający w SMARTTECH – „nie jest żadnym zaskoczeniem, że technologie skanowania 3D są tak ważne dla firm w Azji, które są największym dostawcą części zamiennych na świecie. Dzięki podjęciu decyzji o skupieniu się na tym rynku, otworzyły się dla nas praktycznie nieskończenie wielkie możliwości. Wszyscy nasi dystrybutorzy posiadają własnych resellerów, którzy doskonale znają zwyczaje panujące w poszczególnych krajach. Zapełnimy w ten sposób cały rynek azjatycki, dlatego spoglądam optymistycznie na przyszłość naszej firmy.

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.