The best of CD3D

0

Każdego miesiąca na łamach CD3D jest publikowanych ponad 60 artykułów, a ich łączna liczba przekroczyła do tej pory 1400 tekstów. Większość miała charakter stricte informacyjny i newsowy, odwołując się stricte do bieżących wydarzeń. Jednakże od czasu do czasu wśród nich pojawia się prawdziwa perła wyróżniająca się spośród innych opisywanym tematem, bądź traktująca o rzeczach uniwersalnych, które niekoniecznie muszą nawet dotyczyć samej technologii druku 3D. W natłoku tak dużej ilości artykułów postanowiliśmy wyróżnić te wyjątkowe, do których sami często powracamy. W tym celu utworzyliśmy nową kategorię o dość jednoznacznej nazwie – THE BEST OF CD3D, gdzie będą pojawiać się najlepsze i najbardziej warte polecenia teksty, publikowane na naszym portalu.

Nowa kategoria, znajduje się w dziale INFORMACJE. Wśród wyróżnionych tekstów pojawiły się zarówno te mojego autorstwa, jak i osób publikujących artykuły gościnnie. Znajdziecie tam też kilka wyjątkowych wywiadów oraz relacji z tworzenia unikalnych projektów. Na początek wytypowaliśmy 28 artykuł, lecz mam nadzieję, że ta liczba będzie szybko rosnąć. Jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek sugestie co do tego, jakie teksty powinny się tam jeszcze znaleźć, zachęcam do podsyłania swoich typów w komentarzach…

THE BEST OF CD3D

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Od stycznia 2013 roku związany z drukiem 3D.