UCreate3D i personalizowane osłony do dowolnego smartfona

0

Ricardo Bilton przedstawił niedawno na blogu Venturebeat  ciekawy artykuł dotyczący firmy UCreate3D i ich biznesu wykorzystującego technologię druku 3D w produkcji personalizowanych etui do praktycznie każdego smartfona. Poniżej prezentujemy jego tekst.

Żródło: www.indiegogo.com/

Jeśli jesteś typem osoby, która ekscytuje się ludźmi budującymi rzeczywiste biznesy w druku 3D, mam dobre i złe wiadomości na temat przypadku UCreate3D.

Dobra wiadomość: Korzystanie z druku 3D, UCreate3D rozwiązuje jeden z najbardziej podstawowych problemów dotyczących smartfonów: Dostarcza pierwsze przyzwoite obudowy dla urządzenia, które nie są iPhonami lub najnowszymi telefonami Samsung Galaxy.

W tym sensie, UCreate3D trafia do serca, co sprawia, że ​​drukowanie 3D jest tak wyjątkowe: Ponieważ technologia jest szybkia i tania, drobni producenci mogą używać jej do tworzenia obiektów w małych partiach, zaspokajając popyt i unikając poważnych inwestycji w nowe technologie. Procesy druku 3D, są na końcu długiego ogona popytu na produkty.

„Na 95 procent telefonów, nie ma przyzwoitych obudów. Albo to, albo te brzydkie rękawy. Naprawdę na rynku nie ma wyboru dla konsumentów, ” powiedział Vincent van de Poll współzałożyciel UCreate3D.

źródło: www.indiegogo.com

To zgrabny pomysł. Wykorzystując drukowanie 3D, UCreate3D może tworzyć obudowę dla każdego urządzenia – bez względu na to, jak skomplikowanego. Jeśli coś pokazuje, jak potężną innowacją jest Drukowanie 3D, to ta idea.

Złą wiadomością jest rozczarowująca informacja. Chociaż UCreate3D używa bieżącego szumu wokół drukowania 3D aby wypłynąć na falach rozgłosu, nie zamierzają utrzymywać reklamy swojej firmy jako drukowane 3D. „Drukowanie 3D jest fajne, ale to nie powinno być naszym głównym celem sprzedaży za sześć miesięcy. Potem skupimy się bardziej na proporcjach dostosowywania obudów” powiedział van de Poll.

To trochę smutne wieści. Drukowanie 3D może być modne teraz, ale zawsze ciekawie jest zobaczyć ludzi budujących rzeczywiste przedsiębiorstwo oparciu o druk 3D. Szczerze mówiąc jestem zaskoczony, że UCreate3D chce tłumić tę stronę swojej działalności.

„Kładziemy największy nacisk na produkt nie na technikę wytworzenia. To nie powinno mieć znaczenia, w jaki sposób produkt jest wytwarzany, ale liczy się końcowy wynik” powiedział van de Poll.

źródło: www.indiegogo.com

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.