UP! BOX wreszcie dostępny w Polsce

0

Po długich zapowiedziach i oczekiwaniu, drukarka 3D UP BOX trafiła do sprzedaży w Polsce. Na razie można ją zamawiać bezpośrednio u polskiego dystrybutora chińskiej firmy TierTime, czyli Solveere Sp. z o.o. Niebawem urządzenie trafi także do sprzedaży detalicznej w sieci sklepów MediaMarkt oraz Saturn. Osoby zainteresowane urządzeniem mogły podziwiać je na własne oczy podczas zeszłotygodniowych targów Euromold w Düsseldorfie.

Drukarka 3D UP BOX to doskonała alternatywa dla większych i droższych maszyn przemysłowych. Pomimo desktopowych rozmiarów, oferuje naprawdę duże pole robocze, wynoszące aż 255 x 205 x 205 mm. Drukarka 3D pozwala na drukowanie warstw o grubości od 0,1 do 0,4 mm.

Dzięki automatycznej kalibracji drukarka jest bardzo prosta w obsłudze. Zamknięta obudowa sprawia, że wewnątrz komory roboczej utrzymuje się podwyższona temperatura. Dzięki temu nawet podczas drukowania dużych modeli, ABS nie odkształca się. Wbudowany filtr HEPA niweluje przykre zapachy a pasek LED pozwala nam w wygodny sposób kontrolować postęp wydruku.

Więcej informacji o drukarce można znaleźć na stronie: www.upprinters3d.com

Źródło: materiały prasowe

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.