Utwór tygodnia: The Unabomber Files – „Buried in my Bunker”

0

W zeszłym tygodniu utworem tygodnia był kawałek Sepultury, w tym klimat będzie nieco podobny. The Unabomber Files to zespół basisty i jedynego oryginalnego członka Sepultury – Paulo Jr. „Buried in my Bunker” pochodzi z debiutanckiej, sześcioutworowej EP`ki zespołu, tworzonego oprócz Paulo Jr. przez członków Eminence i The Mist.

Zespół powstał w 2009 roku i gra prosty, ciężki i surowy brazylijski thrash metal, mocno inspirowany Sepulturą lat 90-tych.  Ciekawym w tym projekcie jest właśnie udział Paulo Jr. – najbardziej znanego członka grupy, który nie słynie jednak ze zbyt wyrafinowanego warsztatu muzycznego i pozostawał zawsze w cieniu pozostałych członków Sepultury. Mimo to, powyższy utwór – jak i cała reszta kawałków z EP`ki, prezentuje się całkiem solidnie i zachęcam do zapoznania się z tą dość niszową póki co kapelą.

The Unabomber Files

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Od stycznia 2013 roku związany z drukiem 3D.