UWAGA: nowe terminy szkoleń z druku 3D na sierpień! Pierwsze dwa terminy są już oficjalnie zamknięte…

4

Pragniemy poinformować, iż listy zapisów na szkolenia z druku 3D w dniach 8 i 9 sierpień są już oficjalnie zamknięte. Niemniej jednak z uwagi na olbrzymie zainteresowanie poruszanymi tam zagadnieniami, postanowiliśmy uruchomić kolejne dwa terminy szkoleń jeszcze w sierpniu. Nowe daty szkoleń to 22 i 23 sierpnia. Tematy szkoleń pozostają dokładnie te same, podobnie jak i ich charakter. Szkolenia są jednodniowe i przeznaczone są dla osób początkujących. Koszt wynosi w dalszym ciągu 150,00 PLN (cena brutto) za udział 1 osoby, szkolenie trwa cały dzień od 10:00 do 18:00.

Równocześnie pragniemy poinformować, iż już wkrótce ogłosimy program szkoleń na wrzesień 2014, gdzie pojawi się dużo nowych i bardziej zróżnicowanych tematów. Nowe szkolenia będą miały zarówno charakter ogólny, jak te organizowane w sierpniu jak i bardziej wyspecjalizowany (m.in. obsługa wybranych modeli drukarek 3D, obsługa wybranych programów do tworzenia grafiki obiektowej, montaż, serwis i obsługa drukarek 3D typu RepRap etc.).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do kontaktu: [email protected].
Program szkoleń znajduje się pod tym adresem.

Grafika: Phillie Casablanca / Foter / Creative Commons Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Od stycznia 2013 roku związany z drukiem 3D.

 • don eldarro

  Są w planach szkolenia poza Łodzią (np. w Poznaniu? 🙂

  • Na chwilę obecną jedyna lokalizacja jaka wchodzi w grę to Łódź / Zgierz k. Łodzi. Wynika to głównie z tego, iż posiadamy na miejscu własną infrastrukturę (sala, wyposażenie, drukarki 3D) i nie doliczamy kosztów wynajmu sali do kosztu szkolenia.

 • Michał Kosiński

  Super że coraz więcej osób chce wiedzieć, co jak gdzie i z czym :).

 • 558756

  Białystok?
  Ktos wie w ogóle gdzie to jest? Jest szansa by pojawił się jakis event?