Webinar o wykorzystaniu druku 3D w nowoczesnym odlewnictwie

0

Prospect Foundy oraz ExOne zapraszają na bezpłatny webinar pt. „Combining Cores With 3-D Printing – Pay Now or Pay Later” – „Łączenie rdzeni przez druk 3D – ponieś koszty teraz lub w przyszłości”. Odbędzie się on w najbliższy wtorek (12.09.2017) w godzinach 17:00 – 18:00.

Webinar będzie prowadzony przez specjalistów z ExOne – producenta przemysłowych drukarek 3D do druku 3D z piasku oraz z metalu. Te pierwsze znajdują zastosowanie w szeroko pojętym odlewnictwie i pozwalają na tworzenie bardzo skomplikowanych form i rdzeni do późniejszego odlewania. W obu przypadkach obiekty powstają w oparciu o technologię Binder Jetting opracowaną na amerykańskim MIT.

Połączenie czterech pojedynczych rdzeni odlewniczych do jednego elementu może mieć ogromny wpływ na dalsze koszty. Często trudno jest określić, ile kosztuje „nie korzystanie z druku 3D„. W tym seminarium internetowym prowadzący przedstawi przykłady jak nowoczesne technologie przyrostowe – w tym druk 3D z piasku, pozwala oszczędzać pieniądze w branży odlewniczej.

Zapisy na webinar: www.register.gotowebinar.com. Wykład będzie prowadzony w języku angielskim. Na webinar zaprasza firma Colmex – dystrybutor maszyn ExOne w Polsce.

DODAJ KOMENTARZ:

Leave A Reply