XYZprinting trafia do Walmart – genialna strategia

0

Firma, która na terenie Stanów Zjednoczonych zatrudnia łącznie ponda 2 miliony pracowników nawiązała współpracę z XYZprinting, która owocuje wprowadzeniem sześciu modeli drukarek 3D do oferty sprzedaży w sklepie online.

Dla sieci supermarketów Walmart, której łączne aktywa wynoszą około 200 miliardów dolarów wprowadzenie do sprzedaży kilku drukarek 3D z pewnością nie jest żadnym osiągnięciem, ale dla całego środowiska druku 3D jest to kolejny krok naprzód, który może zaowocować w niedalekiej przyszłości.

XYZprinting ostatnimi czasy odnosi coraz większe sukcesy w zawieraniu strategicznych partnerstw, kilka dni temu opisywaliśmy program 3D Builder, który jest jednym z wbudowanych składników systemu Windows 10. Dzięki porozumieniu z Microsoft drukarki serii da Vinci wspierają format plików stworzony przez konsorcjum 3MF co skutkuje natywną obsługą tych urządzeń w nowej odsłonie systemu Windows.

Należy pogratulować firmie doskonałego planu rozwoju i odpowiedniego wykorzystania nadarzających się okazji.

Źródło: 3dprintingindustry.com

Udostępnij.

O autorze

Sebastian Urbański

Specjalista IT zapewniający wsparcie techniczne firmy i autor artykułów w CD3D. Od lat związany z branżą IT/Internetu. Pasjonat nowych technologii i gadżetów.