Zamów wydruk 3D i wesprzyj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

0

Zbliża się 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Charytatywną zbiórkę możecie w tym roku wpomóc zamawiając wydruk 3D z drukarki 3DGence na charytatywnych aukcjach firmy GM & Mikroprint.

WOŚP, jak co roku o tej porze, wywołuje sporo emocji i dzieli społeczeństwo. Jeżeli jednak należycie do osób nie mających wątpliwości, że taka forma wspierania szczytnego celu – zakupu urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów – jest słuszna, możecie sami dorzucić trochę pieniędzy do zbiórki.

Trzy charytatywne aukcje, których przemiotem jest wydruk 3D z drukarki 3DGence, zaproponowała firma GM & Mikroprint z Turku. Zwycięzca aukcji może wybrać dowolny model do druku – może być to własny projekt lub coś wybranego np. ze strony Thingiverse.

Wydruk musi się zmieścić w polu roboczym 250 x 250 x 180 mm i ważyć nie więcej niż 400 g. Element będzie wykonany z materiału PLA w dowolnym kolorze przy użyciu drukarki 3DGence, gwarantującej doskonałą jakość druku.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest największą w Polsce publiczną zbiórką pieniędzy. Finał WOŚP odbywa się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia każdego roku. W ciągu poprzednich 23 Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 650 mln PLN.

DODAJ KOMENTARZ:

Leave A Reply