Zmiana w ofercie konsultingowo-doradczej CD3D

0

Od ponad dwóch lat CD3D świadczy usługi konsultingowo-doradcze w obszarze technologii przyrostowych. Pomagamy firmom wkroczyć w branżę druku 3D, zarówno od strony technologicznej, jak i biznesowej. Współpracowaliśmy bądź współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami o zasięgu międzynarodowym, jak i początkującymi start-upami, które wspieramy w wejściu na rynek lub w wyborze właściwych rozwiązań do rozpoczęcia ich biznesu.

Z biegiem czasu świadomość druku 3D wśród firm i osób je tworzących istotnie wzrosła, dlatego postanowiliśmy dopasować naszą ofertę do oczekiwań naszych obecnych i przyszłych klientów. Od dłuższego czasu skupiamy się na szerokim spektrum technologii przyrostowych, a zakres naszych usług wykroczył znacząco poza ramy popularnego, niskobudżetowego druku 3D w technologii FDM. Dlatego podjęliśmy decyzję o rezygnacji ze świadczenia usługi doradztwa w zakresie wyboru niskobudżetowych drukarek 3D, poświęcając się bardziej złożonym i kompleksowym projektom, opartym o pełen zakres technologii przyrostowych.

Aktualnie nasze usługi koncentrują się na:

  • pomocy w wyborze technologii druku 3D
  • pomocy w rozpoczęciu działalności w branży druku 3D
  • doradztwa w zakresie wyboru określonych obszarów działalności w branży druku 3D
  • konsultacji i pomocy w prowadzeniu projektów biznesowych dotyczących technologii druku 3D.

Spotkania konsultacyjne odbywają się zazwyczaj w Łodzi, w Bionanoparku, przy ul. Dubois 114/116. W przypadku usług doradztwa w zakresie wyboru technologii przyrostowych, odbywamy wizyty w zakładach produkcyjnych Klienta, gdzie zapoznajemy się ze specyfiką jego działalności, a następnie omawiamy pomysły i oczekiwania kadry managerskiej i inżynierskiej danej firmy pod kątem implementacji rozwiązań.

Bywa, że w trakcie procesu konsultacyjnego rekomendujemy rezygnację z zakupu określonych maszyn na rzecz korzystania z usług wyspecjalizowanych firm usługowych, lub wręcz poszukiwania alternatywnych rozwiązań.

Zapewniamy pełną poufność w prowadzonych działaniach. Druk 3D jest związany ściśle z szybkim prototypowaniem. Mamy świadomość, że wymaga to poufności, dlatego gwarantujemy ją naszym klientom. Z usług CD3D korzystają zarówno duże firmy produkcyjne, jak i instytucje państwowe lub samorządowe.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu:

CD3D
Bionanopark
93-465 Łódź, ul. Dubois 114/116

tel.: (+48) 536 954 666
e-mail: [email protected]

Udostępnij.

O autorze

Informacje Prasowe

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.