Zortrax dopisuje kolejną nagrodę do kolekcji – M200 uhonorowane Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”

0

W poniedziałek, 29 maja 2017 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, odbyła się uroczysta gala XXVII edycji konkursu „Teraz Polska”, organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Kapituła nagrodziła drukarkę 3D Zortrax M200, a nagrodę z rąk wicepremiera Jarosława Gowina odebrał prezes spółki i jej współzałożyciel – Rafał Tomasiak.

Celem konkursu jest wyróżnienie najwyższej jakości produktów, które mogą być wzorem dla innych, a także ich promocja poza granicami kraju. Wraz ze statuetką laureaci otrzymują również prawo do posługiwania się Polskim Godłem Promocyjnym. Jest to kolejne tak prestiżowe wyróżnienie dla tego urządzenia jak i samej firmy – w maju zeszłego roku Tomasiak odbierał Flagę Polski z rąk Prezydenta RP – Andrzeja Dudy, a w listopadzie Bartek Cymer odebrał Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP w kategorii Start-up_pl.

Drukarka 3D Zortrax M200 to flagowy produkt Olsztynian, będący w stałej ofercie firmy od 2014 r. Jest laureatem licznych nagród branżowych w Polsce i na świecie.

Źródło: www.zortrax.pl

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.