1 grudnia 2016 r. w Krakowie, odbędzie się konferencja Forum Druku 3D organizowana przez CadXpert – oficjalnego dystrybutora drukarek 3D MakerBot na rynku polskim oraz IronCAD – producenta oprogramowania do projektowania obiektów 3D. Konferencja obejmie zarówno zagadnienia związane z technologią druku 3D, jak również profesjonalnemu wykorzystaniu oprogramowania 3D i skanowania 3D. Udział w wydarzeniu jest darmowy. Gościem specjalnym będzie Victor Golescu – MakerBot Territory Manager EMEA.

Podczas Forum Druku 3D odbędą się polskie premiery nowych drukarek 3D firmy MakerBot, Replicator+ i MINI+ oraz nowego oprogramowania – MakerBot PRINT. Zostanie zaprezentowane profesjonalne oprogramowanie do projektowania 3D IronCAD 2017, w tym najważniejsze zmiany dotyczące funkcjonalności tego narzędzia. Kolejną nowością będzie skaner 3D EinScan-PRO, zdobywca nagrody Electronic Industries Award 2016.

Forum Druku 3D odbędzie się w Hotelu SWING w Krakowie, przy ul. Dobrego Pasterza 124. Aby zarejestrować się na konferencję, należy pobrać bezpłatny bilet, dostępny po wypełnieniu formularza znajdującego się na stronie: www.cadxpert.com.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Na wszystkich gości czekają pakiety powitalne, zawierające m.in. 10% rabat na zakup premierowych produktów zaprezentowanych podczas konferencji.

AGENDA KONFERENCJI:

forum-druku-3d-agenda

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie: www.cadxpert.com.pl/konferencja-forum-druku-3d.html.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like