voestalpine High Performance Metals Polska koncentruje się na produkcji i przetwarzaniu wysokowydajnych materiałów oraz na usługach dla klientów, włączając obróbkę cieplną, zaawansowane przetwarzanie powierzchni i proces wytwarzania przyrostowego. Dywizja jest liderem na globalnym rynku stali narzędziowych, czołowym dostawcą stali szybkotnących i specjalnych oraz innych produktów ze stali specjalnych, jak również materiałów proszkowych, stopów niklu i tytanu.

W najbliższy piątek – 4 września 2020 r. o godzinie 10:00 firma przeprowadzi webinar, podczas którego ekspert voestalpine – Sylwester Strzelec, opowie o materiałach używanych do tworzenia elementów do form wtryskowych i ciśnieniowego odlewania aluminium.

Firma voestalpine High Performance Metals Polska rozpoznawalna jest wśród narzędziowców poprzez swoje marki Bohler i Uddeholm wraz z oferowanymi przez nie stalami narzędziowymi. W ostatnich latach firma wprowadziła na rynek proszki stali narzędziowych, wzbogacają w ten sposób swój asortyment i dostarczając wszystkie możliwe formy stali – bloki, płyty wałki, pręty i proszki stalowe. Oferując specjalnie zaprojektowane proszki do druku 3D (AM) voestalpine skupia się na konkretnych aplikacjach narzędziowych czym przewyższa standardowe rozwiązania, dedykowane do wszystkiego.

Webinarium będzie o proszkach stalowych dedykowanych właśnie do szczególnych zastosowań – formowanie wtryskowe i ciśnieniowe odlewanie aluminium skupie się na stalach Uddeholm Corrax i Bohler M789 AMPO do zastosowań na elementy form wtryskowych i Stal Bohler W360 AMPO jako stal na elementy do Ciśnieniowego odlewania aluminium (HPDC). Znajdzie się też kilka przykładów realizacji.

Aby dołączyć do webinarium należy wejść na link „Dołącz do spotkania” 5 minut przed jego rozpoczęciem.
Hasło spotkania należy uzyskać od prowadzącego, pod adresem e-mail: [email protected].

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like