6 czerwca w Kielcach odbędzie się Dzień Druku 3D. Event będzie miał miejsce w Studenckim Klubie Wspak zorganizowany przez Ośrodek Nauki i Kultury Studenckiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Zostanie zaprezentowanych ok. 10 modeli drukarek 3D, co najmniej 2 skanery 3D, będzie możliwość porozmawiania z twórcami urządzeń oraz ich użytkownikami. Ekipa Centrum Druku 3D naturalnie będzie na miejscu i zda swoją relację.

druk 3D - event drukarki 3d

Druk 3D zagości w najbliższy weekend w Kielcach. Na evencie, wśród drukarek zobaczymy kilka modeli znanych firm jak Leapfrog, Ultimaker, czy Up3d, jak również rodzime, mniej znane produkcje. Będzie można skorzystać ze skanera 3D, będą warsztaty z drukowania 3D i montażu drukarek RepRap. Zapowiedziane są wykłady na tematy związane z produkcją drukarek 3D oraz ich obsługi. Event zaczyna się o 10:00 i trwa do 18:00.

Źródło: www.druk3dkielce.pl

UPDATE: zobacz relację z eventu

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w News