07.05.2015 – pierwszy FuckUp Night w Łodzi. Wśród prelegentów – CD3D :-)

1

W czwartek 7 maja 2015 roku w Łodzi, w klubie DOM przy Piotrkowskiej 138/140 (teren Off Piotrkowska), odbędzie się pierwszy w tym mieście, a siódmy w Polsce FuckUp Night. Jest to znana i popularna na całym świecie inicjatywa zrzeszająca twórców start-upów jak również managerów różnych firm komercyjnych. Podczas spotkań, prelegenci opowiadają o swoich nieudanych projektach, niepowodzeniach biznesowych czy wszelkiego rodzaju „fuckup`ach„, jakich byli autorem lub aktywnym uczestnikiem. Po krótkich prezentacjach, prelegenci odpowiadają na pytania uczestników spotkania. Celem całego wydarzenia jest wyciąganie wniosków z błędów jakie zostały popełnione w przypadku poszczególnych realizacji oraz nauka ich unikania w przyszłości.

Inicjatywa FuckUp Nights powstała w 2012 roku w Meksyku i od tamtej pory rozprzestrzeniła się na cały świat. W Polsce do tej pory odbyło się sześć edycji tej imprezy, z czego cztery w samej tylko Warszawie. Każdy z występujących prelegentów ma ok. 10 minut na prezentację swojego niepowodzenia, po którym odbywa się panel dyskusyjny oraz tzw. networking.

Organizatorem pierwszej, łódzkiej edycji FuckUp Night jest Mirek Jaskułowski z Printili. Rozpocznie się ona o godzinie 19:15 we wspomnianym klubie DOM, gdzie w luźnej i przyjaznej atmosferze czterech prelegentów będzie opowiadać o swoich „sukcesach” w doprowadzaniu określonych projektach do mniejszej lub większej klęski. Jednym z nich będą ja 🙂 Postaram się przybliżyć obecnym na wydarzeniu słuchaczom kulisy niepowodzenia pewnego spektakularnie zapowiadanego projektu szkoleniowego, nad którym spędziliśmy sporo czasu i zainwestowaliśmy sporo środków.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu zachęcamy do śledzenia na bieżąco fanpage Łódzkiej edycji FuckUp Nights oraz licznego przybycia. Z własnego doświadczenia wiem, iż dużo przyjemniej jest uczyć się na czyichś błędach niż swoich…

FuckUp Night 01

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.