08-10.10.2015 – konferencja 3D Print Expo w Moskwie

0

W dniach 8-10 października 2015 r. w Moskwie, w centrum wystawienniczym „Sokolniki„, odbędzie się kolejna, trzecia edycja konferencji 3D Print Expo – jednego z największych eventów poświęconych technologii druku 3D na terenie krajów Wspólnoty Niepodległych Państw i Europy Wschodniej.

Wśród ekspertów, którzy wezmą udział w wydarzeniu są m.in.: Andrei Isupov – założyciel i CEO firmy produkującej drukarki 3D PICASO 3D, Sergey Pushkin – założyciel portalu internetowego 3Dtoday, Mikhail Kutuzov – manager Estońskiej firmy Metallurg Engineering OU, Ivan Gaydamakin – programista z firmy 3DprinterOS oraz Dmitry Gorkov- autor książek poświęconych technologii druku 3D oraz jej wykorzystania w biznesie.

Ponadto, podczas konferencji ze swoimi wykładami wystąpią Dmitry Postelnik – dyrektor w rosyjskim oddziale Autodesk Inc. i Roman Bondarenko, którzy opowiedzą o wykorzystywaniu druku 3D w edukacji oraz prowadzeniu zajęć edukacyjnych w szkołach ponadpodstawowych. Sergey Pushkin opowie o sposobie przedstawiania druku 3D w mediach. Z kolei Alexander Gladkyi omówi wykorzystywanie tej technologii w ortopedii.

3DPrint Expo 01

O tendencjach i trendach na polu druku 3D będzie opowiadał dyrektor „Enspiromed” – Denis Timirbaev, który jest głównym ekspertem i koordynatorem wielu projektów realizowanych w Centrum Innowacyjnej Kreatywności Młodych „NanoElektroLab” NEL. Z kolei Alexander Fertman i Yevgeny Molchanov z departamentu nauki w Centrum Innowacji i „Skolkovo” zaprezentują raporty dotyczące technologii przyrostowych w przemyśle.

Uczestnicy konferencji będą mogli ponadto wymienić się informacjami i doświadczeniami ze specjalistami zajmującymi się na co dzień drukiem 3D w praktyce, w postaci Olega Lysakowa – przedstawiciela State Corporation of Nanotechnologies, Denisa Podsoblyaeva – z biura konstrukcyjnego AB „Universal„, Dmitriya Karelina – specialistę z OJSC NPO „Saturn” i Antona Fedoseeva z Autodesku.

Więcej informacji na temat eventu będzie można znaleźć na stronie: www.3d-expo.ru.

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.