Społeczność druku 3D w Polsce nie zwalnia tempa. Mamy jedyną w swoim rodzaju przyjemność ogłosić kolejny event związany z drukiem 3D i po raz kolejny będzie miał on miejsce w Łodzi! Już za niespełna dwa tygodnie, w środę 9 października 2013 o godzinie 18:00, w klubie Niebostan (dawna Jazzga), przy ul. Piotrkowskiej 17, odbędzie się spotkanie fascynatów technologii druku 3D, organizowane przez Pawła Lewińskiego i jego nowo powstający portal iprint3dstore.com. Na evencie będzie można wysłuchać m.in. wykładów Pawła oraz Mirka Jaskułowskiego z Printila.com, oficjalnego dystrybutora Leapfroga.

lodz w 3d

Motywem przewodnim eventu będzie premiera nowego portalu internetowego iprint3dstore.com, będącego biblioteką projektów do druku 3D, opartego założeniami na podobnych zasadach co SHAPEWAYS czy MATERIALISE. Jego twórcą jest firma prowadzona przez Pawła – Mobi-Net, specjalizująca się w produkcji aplikacji mobilnych. Dodatkowo będzie można zobaczyć w akcji drukarki 3D Leapfrog Creatr i Rapcraft 1.3 Omni3D.

WSTĘP WOLNY

Program eventu przedstawia się następująco:

 • 18:00 – powitanie i rozpoczęcie eventu
 • prezentacja Pawła Lewińskiego nt. druku 3D
 • perezentacja Mirka Jaskułowski nt. druku 3D
 • panel dyskusyjny
 • pokaz druku 3D na żywo.

Mamy równocześnie zaszczyt poinformować, iż Centrum Druku 3D jest oficjalnym patronem medialnym tego przedsięwzięcia. Bedziemy oczywiście na miejscu relacjonować cały event oraz uczestniczyć w panelu dyskusyjnym. Wszystkich zainteresowanych udziałem lub prezentacją własnych urządzeń lub dokonań, zachęcamy do kontaktu mailowego: [email protected].

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

3 Komentarze

 1. Wszystko wskazuje na to, że uda się dotrzeć. Jesteśmy bardzo ciekawi nowego serwisu i całego eventu 🙂

  1. Heh, to dajcie znać. Przygotujemy się 🙂

   1. wybieramy się, wybieramy się. Jakby coś stanęło nam na drodze, będziemy dawać znać.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w News