Do kolejnej, VII edycji targów Dni Druku 3D w Kielcach pozostał jeszcze tylko miesiąc. ABC Data – zdobywca tytułu Najlepszego Dystrybutora Niskobudżetowych Drukarek 3D 2015 w plebiscycie CD3D, postanowiła uświetnić targi wyjątkowym wydarzeniem w postaci konferencji poświęconej technologii druku 3D pt. „Nowe Technologie – Druk 3D”. Konferencja jest skierowana do resellerów ABC Daty zainteresowanych włączeniem drukarek 3D do swojej oferty handlowej jak również wszystkich firm, które chciałyby nawiązać współpracę resellerską z ABC Data w tym zakresie.

Konferencja odbędzie się pierwszego dnia targów – 10 marca 2016 r., w godzinach 11:30 – 16:00, w sali Beta i Gama, przy ul. Zakładowej 1. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, niemniej jednak wymagany jest zakup biletu na samą imprezę targową. Każdy z uczestników konferencji otrzyma voucher o wartości 200 PLN do wykorzystania na szkolenia dotyczące druku 3D organizowane przez ABC Data S.A. w roku 2016.

Podczas konferencji wystąpią przedstawiciele renomowanych firm z branży niskobudżetowego druku 3D. Swoje wykłady zaprezentują:

Konferencję poprowadzę ja wspólnie z Radkiem Jankowskim z ABC Data. CD3D wspólnie z CRN objęły patronat medialny nad całym wydarzeniem.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona! Warunkiem udziału w konferencji jest rejestracja za pomocą formularza na stronie www.abc360.eu.

Informacji szczegółowych na temat udziału w konferencji udzieli:

Radosław Jankowski, ABC Data
[email protected]
tel. 605 604 769

ABC Data konferencja 01

 

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

2 Comments

  1. Pytanie z a 100 ptk.
    Piszecie „Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, niemniej jednak wymagany jest zakup biletu na samą imprezę targową”, lecz na stronie Dni Druku 3D jest napisane, że wstęp wolny. Więc chciałbym zapytać o co kaman z tym biletem na imprezę targową?

Comments are closed.

You may also like

More in News