CD3D będąc partnerem medialnym Gdynia Game Festival ma przyjemności zaprosić wszystkich czytelników na to wydarzenie. W dniach 11-13 grudnia 2015 wszyscy odwiedzający będą mieli okazję podziwiać zawody e-sportu, zapoznać się ze strefą innowacji oraz wziąć udział w wykładach poświęconych nowym technologiom.

Impreza odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni oraz Hali Sportowo-Widowiskowej Gdynia Arena. Jak podają organizatorzy, GGF będzie pierwszym wydarzeniem tego typu w północnej części Polski. Oczywiście jak to w przypadku tego typu wydarzeń bywa nie może zabraknąć druku i drukarek 3D, które ostatnimi czasy stają się swego rodzaju synonimem innowacyjności.

Podczas imprezy zwiedzający będą mogli poruszać się po czterech strefach:

Strefa Turniejowa – coś dla fanów E-sportu.

Turniej CS:GO (Counter-Strike: Global Offensive) oraz turniej League of Legends to dwie główne atrakcje tej strefy. Eliminacje rozgrywane będą w trybie online już w listopadzie tego roku. Najlepsze drużyny, rywalizujące o Puchar GGF, zobaczymy na dużej scenie w Gdynia Arena. W trakcie wydarzenia możemy spodziewać się również wielu lokalnych turniejów na różnych platformach.

ggf2

Strefa Innowacji – coś dla fanów nowych technologii.

Jest to przestrzeń wystawców innowacyjnych produktów, usług oraz prototypów, które już niedługo pojawią się w otaczającym nas świecie. Roboty, drony, drukarki 3D to tylko niektóre z atrakcji tej strefy. Znajdziemy tu również wiele ciekawych wynalazków, skrywanych na co dzień za murami uczelni wyższych. Targom towarzyszyć będą różnorodne warsztaty zdobywania umiejętności związanych z innowacyjnymi technologiami.

Strefa Konferencyjna – coś dla ludzi głodnych wiedzy.

Konferencja naukowa poruszy wiele ciekawych tematów, m.in. Innowacji w Edukacji oraz Innowacyjnych Rozwiązań. Specjaliści z branży poprowadzą tu kilkadziesiąt godzin pasjonujących prelekcji. Dowiemy się, jak skutecznie wykorzystywać nowe możliwości w kształceniu społeczeństwa oraz w jaki sposób możemy wpływać na otaczający nas świat wykorzystując nowe technologie.

Strefa Rozrywki – coś dla tych, którzy lubią się dobrze bawić.

Festiwal w Gdyni będzie zgrywalizowany. Oznacza to, że gdy tylko pobierzemy aplikację na swój smartfon lub tablet, natychmiast wejdziemy do gry. Odwiedzanie kolejnych stoisk będzie powodowało aktywację nowych zadań, dzięki którym uczestnicy zdobędą doświadczenie oraz nagrody. Baw się z nami, graj i wygrywaj!

Przydatne linki: Wydarzenie na Facebooku, Fanpage, Strona Eventu
Streaming online: CS:GO, League of Legends, Tech, Edu

CD3D
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News