13 listopada 2019 r. w Centralnym Domu Technologii przy ul. Kruczej 50 w Warszawie, odbędzie się konferencja „Technologie skanowania i druku 3D dla Przemysłu i Edukacji” współorganizowana przez firmy SMARTTECH3D – polskiego producenta skanerów 3D oraz Integart – jednego z dystrybutorów drukarek 3D HP w kraju.

Celem konferencji jest zapoznanie osób z branży przemysłowej i edukacyjnej z najnowszymi rozwiązaniami z obszaru skanowania 3D i druku przestrzennego, dostosowanymi do ich potrzeb. Spotkanie będzie okazją do wysłuchania prelekcji wygłoszonych przez specjalistów z danej dziedziny oraz zapoznać się z najnowszymi modelami skanerów 3D SMARTTECH oraz obejrzeć szereg wydruków 3D.

Jest to już kolejna edycja konferencji organizowanej przez firmę SMARTTECH3D skierowana głównie do branż przemysłowej oraz edukacji. Poprzednie spotkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zakończyły wieloma ciekawymi projektami.

SMARTTECH3D to uznany na świecie polski producent skanerów 3D. Firma została założona w 2000 roku, a jej oferta obejmuje pełną gamę profesjonalnych bezdotykowych urządzeń pomiarowych do różnych zastosowań oraz oprogramowania do kontroli jakości i inżynierii odwrotnej. SMARTTECH realizuje usługi projektowo-wdrożeniowe zaawansowanych systemów widzenia maszynowego oraz usługi pomiarów 3D na całym świecie. Do klientów firmy należą m.in. NASA, Boeing, Lufthansa, Orlen, Żandarmeria Wojskowa, KRONES, Główny Urząd Miar a także wiele jednostek edukacyjnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny a liczba miejsc jest ograniczona! Zapisy są możliwe na stronie organizatora: www.skaner3d.pl/konferencja3d.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like