13-14.05.2015 – II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „IT w zdrowiu. Polskie zdrowie w przeddzień elektronicznej dokumentacji medycznej”

0

W dniach 13-14 maj 2015 r. w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” w Gliwicach odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „IT w zdrowiu. Polskie zdrowie w przeddzień elektronicznej dokumentacji medycznej”. Jej organizatorem jest Śląska Sieć Metropolitalna, która współpracuje w tym projekcie z Samorządem Miasta Gliwice.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz dobre praktyki w zakresie digitalizacji i informatyzacji placówek służby zdrowia, a także innowacje technologiczne, takie jak mobilne rozwiązania w praktyce lekarskiej, druk 3D w medycynie czy wirtualna rzeczywistość w rehabilitacji. W programie panele dyskusyjne, konsultacje, warsztaty i prelekcje. Swój udział w konferencji potwierdzili m.in.: Naczelna Izba Aptekarska, Centrum Systemów Informatycznych Ochrony Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia.

W trakcie konferencji będzie możliwość konsultacji ze specjalistami w zakresie pozyskiwania środków unijnych dla jednostek ochrony zdrowia oraz prawa medycznego i farmaceutycznego. Konferencji towarzyszyć będą Targi podmiotów działających w sektorze zdrowia, takich jak: producenci i dystrybutorzy sprzętu medycznego, oprogramowania dla placówek ochrony zdrowia, firmy farmaceutyczne.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymaga wyłącznie rejestracji online na stronie Konferencji.

Szczegółowe informacje o Konferencji znajdują się na stronie: www.konferencjaith.pl a także na fanpage Konferencji: https://www.facebook.com/ith2013.

Złoty Partner Konferencji:
Kamsoft SA.

Patroni Merytoryczni:
Śląski Uniwersytet Medyczny, Politechnika Śląska, Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach.

Patroni Medialni:
TVP Katowice, Biotechnologia.pl, RechabilitacjawPolsce.pl, IT News Polska, Centrum Druku 3D, DomyStarosci.pl, KlinikiwPolsce.pl

IT w zdrowiu BIG

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.