CadXpert,polska firma zajmująca się dystrybucją urządzeń i materiałów eksploatacyjnych z branży technologii addytywnych, zaprasza na darmowy webinar. Wydarzenie odbędzie się 17 listopada o godzinie 11. W trakcie spotkania eksperci przedstawią ręczne laserowe skanowanie 3D z użyciem urządzenia EinScan HX.

Specjaliści omówią specyfikę pracy urządzenia, oraz przedstawią różnice pomiędzy technologią laserową, a światłem strukturalnym (LED). W trakcie webinaru zostanie także zaprezentowany proces skanowania 3D krok po kroku, z wykorzystaniem najnowszego skanera 3D EinScan HX. Urządzenie umożliwia skanowanie zarówno laserowe, jak i z użyciem światła strukturalnego (LED). Dzięki rozwiązaniu hybrydowemu możliwe jest skanowanie powierzchni czarnych, jak i metalu.

Na webinarze specjaliści CadXpert zaprezentują:

  • możliwości laserowych skanerów 3D na przykładzie EinScan HX
  • przykładowe skanowanie urządzeniem i ukazane przykładowe modele
  • przykłady zastosowań laserowych skanerów 3D

W trakcie wydarzenia będzie także możliwość zadawania pytań, na które odpowiedzą eksperci CadXpert. Prelegentem webinaru będzie Mateusz Gacek, ekspert ds. skanerów 3D i skanowania 3D. Zajmuje się wdrożeniami skanerów 3D w firmach, prowadzi szkolenia i ukazuje potencjał zastosowań tych urządzeń w przedsiębiorstwach.

Do uczestników webinaru, po zakończeniu wydarzenia, zostanie wysłane nagranie.

LINK DO ZAPISÓW
Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News