18.07.2013 – The Form 1 na żywo w internecie

0

W najbliższy czwartek, 18 lipca Formlabs przeprowadzi webinarium poświęcone swojej unikalnej drukarce 3D – The Form 1. Webinarium rozpocznie się o godzinie 20:00 polskiego czasu. Liczba wolnych miejsc jest ograniczona, a zapisów można dokonywać pod tym adresem.

The Form 1

Źródło: www.formlabs.com

O The Form 1 pisałem stosunkowo niedawno. Urządzenie drukujące z żywicy w technologii SL (stereolitografia), działa mocno na wyobraźnię z powodu niezwykłej jakości wydruków, jak również unikalnego designu i prostoty obsługi. Mimo to posiada cały szereg niuansów, które znacząco odróżniają ją od pozostałych niskobudżetowych drukarek 3D i mogą wprawić w zakłopotanie potencjalnych klientów, nieprzywykłych do określonych warunków w jakich należy prowadzić prace.

Temu wszystkiemu poświęcone jest właśnie powyższe webinarium. Specjaliści Formlabs przedstawią samo urządzenie, jak również podstawy jego obsługi, materiał jaki jest używany do druku oraz oprogramowanie z którego drukarka 3D korzysta. Całość zostanie przedstawiona oczywiście w języku angielskim.

Źródło: www.formlabs.com

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Od stycznia 2013 roku związany z drukiem 3D.