3D with Me zaprasza na kolejną odsłonę wydarzenia 3Days. Już jutro (tj. 18.12.2019), w ramach kolejnego spotkania odbędzie się bezpłatne szkolenie z druku 3D. Specjaliści z 3D with Me zaprezentują działanie drukarek 3D polskiej marki Zortrax oraz przedstawią szczegóły związane z działaniem oraz użytkowaniem drukarek 3D.

Jak działa drukarka 3D? Co można stworzyć za jej pomocą? Ile czasu potrzeba, żeby wydrukować dowolny przedmiot? Ile to kosztuje? Na te i wiele innych pytań zespół 3Dwithme odpowie podczas kolejnego spotkania z cyklu 3Days! Podczas trzygodzinnego szkolenia zaprezentują możliwości, działanie oraz obsługę drukarek 3D. Wszystko to krok po kroku, z pełnym wyjaśnieniem i na przykładzie przyjaznych dla użytkownika drukarek polskiej firmy Zortrax.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną urządzenia pracujące w dwóch technologiach :

  • LPD (lub FFF/FDM) – Zortrax M200 Plus – czyli urządzenie do druku wytrzymałych przedmiotów z różnych tworzyw sztucznych,
  • UV LCD (lub DLP) – reprezentowaną przez Zortrax Inkspire – urządzenie wykorzystujące żywicę do wytwarzania szczegółowych modeli 3D.

Spotkanie jest całkowicie bezpłatne. Każdy uczestnik otrzyma od nas wydrukowane na urządzeniach Zortrax modele pokazowe. Na wydarzenie obowiązują zapisy, zapraszamy do formularza w celu rezerwacji miejsca.

Liczba miejsc ograniczona! Warto zarezerwować miejsce już teraz poprzez formularz rejestracyjny. Szczegóły dostępne na stronie wydarzenia.

Wydarzenie jest organizowane dzięki wsparciu firm SEB-COMP, 3Druktronik oraz Zortrax

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like