Żar leje się z nieba, a w całej Polsce notowane są rekordowe temperatury. Z tej okazji sklep filaments4U przygotował 20% letniego rabatu na zakupy dowolnej żywicy UV od firmy Photocentric. Spieszcie się – promocja potrwa do końca czerwca.

Photocentric jest producentem popularnej serii drukarek 3D Liquid Crystal, pośród których znajdziemy między innymi model Precision 1.5, zwycięzcę tegorocznej edycji Mistrzostw Polski w Druku 3D w kategorii urządzeń fotopolimerowych. Poza tym firma ta specjalizuje się również w produkcji żywic przeznaczonych do wszystkich dostępnych na rynku drukarek 3D.

Akcja promocyjna dotyczy wszystkich żywic UV:

-Żywice UV DLP – przeznaczone do drukarek 3D typu DLP oraz LCD. Reagują ze światłem o długości fali mieszczącej się w zakresie od 385 nm do 405 nm. Materiały te kompatybilne są między innymi z drukarkami 3D Flashforge Hunter, MoonRay, Asiga Pro2, Asig Pico, Envisiontec Prefactory, Wanhao D7, Anycubic Photon.

– Żywice UV LCD – zaprojektowane dla drukarek 3D, które do utwardzania żywicy wykorzystują ekrany LCD, podświetlane światłem UV. Kompatybilne z drukarkami 3D Wanhao D7, Anycubic Photon, Kudo3D Bean oraz ich odpowiednikami.

– Żywica UV Laser – przeznaczone do drukarek 3D, które do utwardzania żywicy wykorzystują wiązkę lasera emitującego światło o długości fali wynoszącej 405 nm. Kompatybilne z drukarkami 3D Formlabs Form 1+, Formlabs Form 2, Peopoly Moai, DWS.

W celu skorzystania z promocji, w czasie robienia zakupów w sklepie filaments4U, należy skorzystać z kodu rabatowego: UFFJAKGORACO

Promocja dotyczy dowolnej ilości żywicy i trwa do końca czerwca.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like