21-22.11.2014 – „3D Show – Printer & Scanner 2014″, targi drukarek 3D i skanerów 3D w Warszawie

8

Jesteśmy wciąż świeżo po IV-tej edycji Dnia Druku 3D w Kielcach, a za tydzień widzimy się w Gliwicach na Media Tent. Tymczasem na horyzoncie pojawia się kolejna impreza branżowa – która jeśli spełni obietnice jej organizatorów, ma szansę na trwałe wpisać się kalendarz tego typu wydarzeń w Polsce. 21 listopada 2014 na Politechnice Warszawskiej odbędą się targi 3D SHOW – PRINTER & SNANNER 2014 organizowane przez Stowarzyszenie Nowych Technologii oraz Koło Naukowe Technik Informatycznych Politechniki Warszawskiej. Patronat honorowy nad eventem objęły m.in. Ministerstwo Gospodarki i Politechnika Warszawska. Impreza będzie trwała dwa dni (piątek i sobota), a do odwiedzenia jej zaproszono niewiarygodną ilość firm zainteresowanych wejściem w technologię druku 3D i skanowania 3D, jak również wielu sponsorów i partnerów medialnych. CD3D ma również zaszczyt uczestniczyć w tym fantastycznym przedsięwzięciu!

Obecność na targach jest jednym z najstarszych i wciąż bardzo skutecznym sposobem na pozyskanie klientów. Widząc ogromne zainteresowanie i zapotrzebowanie wśród potencjalnych odbiorców na drukarki 3D i skanery 3D, zwłaszcza w środowiskach naukowych, uczelnianych oraz przemysłowych, organizatorzy postanowili połączyć producentów i dystrybutorów tych urządzeń jak również firmy świadczące usługi tego typu z potencjalnymi klientami. Dbając o najwyższą jakość i detale, premierową edycję targów postanowili zorganizować w miejscu kojarzącym się z innowacyjnością i nowoczesnymi technologiami – Politechniką Warszawską. Gmach PW to jedna z najpiękniejszych  i najbardziej prestiżowych auli w Polsce, mogąca pomieścić ponad 200 wystawców w komfortowych warunkach. Inicjatywę wspiera Ministerstwo Gospodarki oraz Politechnika Warszawska, zaproszono również ponad 50 największych firm mediowych w Polsce (łączny zasięg informacyjny to ponad 5 milionów osób), wszystkie uczelnie techniczne z naszego kraju i ponad 1000 firm z Warszaw potencjalnie zainteresowanych drukiem 3D.

3D Show - Printer and Scanner 02

Jednakże targi 3D Show – Printer & Scanner 2014 to nie tylko impreza typu B2B, to również jedyna w swoim rodzaju okazja zaprezentowania swojej oferty olbrzymiej rzeszy odwiedzających – studentom Politechniki Warszawskiej oraz mieszkańcom stolicy.

3D Show - Printer and Scanner 01

Na evencie będą miały miejsce następujące wydarzenia:

 • prezentacje polskich liderów drukarek 3D i skanerów 3D,
 • wykłady merytoryczne ekspertów,
 • konferencja biznesowa,
 • sympozjum edukacyjne, warsztaty,
 • prezentacje polskich startup-ów,
 • internetowa galeria sztuki i mody,
 • konkursy i prezentacje.

Event jest skierowany przede wszystkim do:

 • przedstawicieli świata biznesu zainteresowanych rozwojem technologicznym,
 • przemysłu szukającego nowych rozwiązań i możliwości,
 • projektantów, designerów,
 • naukowców, doktorantów, studentów,
 • pasjonatów drukarek 3D.

Wstęp na targi jest bezpłatny! Event będzie trwał w godzinach 09:00 – 18:00 na terenie Politechniki Warszawskiej, Plac Politechniki 1, w Gmachu Głównym. Wydarzenie będzie dostępne także przez stronę internetową, dzięki video relacji. Już wkrótce wrócimy do Was z większą ilością szczegółowych informacji!

3D Show - Printer and Scanner 03

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.