24 października 2017 r. w Gremi Park, zlokalizowanym w leżącym niedaleko Krakowa Nieporazie, przy ul. Ferdynanda Wspaniałego 1 odbędzie się konferencja VR&AR Tech Summit. To jedyna w swoim rodzaju okazja spotkania się z ekspertami i specjalistami, którzy spróbują odpowiedzieć na pytania związane z wyzwaniami jakie stoją przed technologiami VR/AR oraz możliwościami jakie dają przed niezliczonymi branżami oraz sektorami gospodarki. Podczas konferencji odbędą się trzy ścieżki tematyczne: VR/AR w grach video, w medycynie oraz sekcja polskich startup’ów VR. Jak zapewniają organizatorzy, będzie to dzień pełny inspirujących wystąpień, kontrowersyjnych dyskusji oraz futurologicznych tematów.

Podczas konferencji wystąpi grono specjalistów z obszaru VR / AR oraz nowych technologii: Artur Kurasiński, Grzegorz Hajdarowicz (GREMI), lek. med. Adam Jurgilewicz (United-Digital), Robert Łapiński (Pixel Magazine), Karolina Koszuta i Paweł Gajda (Carbon Studio), Michał Litworowski (NONO Games), dr Paweł Strojny (Uniwersytet Jagieloński) i wielu innych (pełna lista prelegentów jest dostępna tutaj).

Konferencja jest skierowana do wszystkich osób zainteresowanych technologią VR/AR i jej rozwojem: przedstawicieli branż, w których VR/AR jest już obecny: marketing, reklama, film, kultura, nauka, gry video, medycyna, przedstawicieli branż, w których VR/AR będzie się rozwijał: przemysł, produkcja, specjalistów i inżynierów zainteresowanych tematyką VR/AR, biznesmanów, którzy chcą korzystać z technologii VR/AR.

Konferencja odbędzie się w głównym kompleksie Gremi Park, składającym się z 13 kopuł o łącznej powierzchni 12.883 m2, połączonych przeszklonymi korytarzami, co daje możliwość podziwiania budynków niczym z filmów science fiction. To niezwykłe miejsce znajduje się pomiędzy Krakowem a Katowicami, w pobliżu granicy dwóch województw – małopolskiego i śląskiego.

Szczegóły na dotyczące konferencji są dostępne na stronie: www.vrtechsummit.pl. Wstęp jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji, którą można przeprowadzić tutaj. Konferencję można także śledzić na FB.

Centrum Druku 3D jest oficjalnym patronem medialnym VR&AR Tech Summit.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w News