Już 25 października 2018 roku w TAURON Arena Kraków odbędzie się III Konferencja Forum Druku 3D. Wydarzenie będzie obejmowało zagadnienia dotyczące przemysłowych zastosowań drukarek 3D i skanerów 3D, szczególnie w lotnictwie i w branży automotive. Będzie to jednocześnie okazja do wysłuchania inspirujących wystąpień przedstawicieli firm, które wdrożyły zaawansowane technologie 3D. Event to również świetne miejsce do spotkania ekspertów z dziedziny druku 3D,wymiany doświadczeń i konsultacji w sprawie swoich pomysłów.

Co roku Forum Druku 3D przyciąga blisko stu uczestników zainteresowanych wdrożeniem zaawansowanych technologii 3D lub chcących poznać najnowsze osiągnięcia w branży technologii przyrostowych. Podczas wydarzenia zaproszeni prelegenci reprezentują firmy, które zaimplementowały technologie 3D w swoich procesach produkcyjnych. Wystąpienia będą szansą na zapoznanie się z praktycznymi wskazówkami, a także okazją do poznania potencjalnych korzyści wynikających z wykorzystania drukowania lub skanowania 3D.

Od czasu poprzedniej edycji Forum Druku 3D zaobserwowałem trend, który pokazuje, że coraz większa grupa klientów dostrzega znaczące różnice pomiędzy przemysłowymi drukarkami 3D, a wieloma innymi urządzeniami obecnymi na rynku. Podobnie sytuacja wygląda wśród osób zainteresowanych usługami druku 3D.

Piotr Gurga, Dyrektor ds. technicznych, CadXpert.

Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to 100 zł – formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowa agenda znajdują się na stronie internetowej organizatora. W programie m.in. prezentacja możliwości druku 3D z metalu czy wystąpienie związane z korzyściami wdrożenia technologii SLA do produkcji systemów bezpieczeństwa w branży automotive. Na zakończenie wydarzenia organizatorzy zaplanowali  również atrakcje czyli zwiedzanie Tauron Areny Kraków.

Wydarzenie jest kierowane zarówno do specjalistów, którzy już stosują technologie przyrostowe jak i dla tych, którzy dopiero zamierzają korzystać z drukarek 3D lub skanerów 3D w swojej pracy.

Wideorelacja z poprzedniej edycji wydarzenia:

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy do rejestracji i zakupu biletów, a także dołączanie do wydarzenia na Facebooku.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like