28.08.2014 – pierwsze spotkanie o druku 3D w Bydgoszczy

3

Firma Formakers zaprasza wszystkich na pierwszy, historyczny event dot. technologii druku 3D jaki odbędzie się w Bydgoszczy. Po raz pierwszy w będzie można posłuchać o druku 3D od osób, które profesjonalnie zajmują się wydrukami i projektowaniem, a także zobaczyć na żywo działające drukarki 3D: MakerBot Replicator 2X oraz The Form 1+, (która utwardza żywicę laserem w technologii SLA). Organizatorzy pragną, aby każdy miał możliwość zobaczenia na własne oczy jak to działa i do czego może się przydać. Choć wiele osób mówi o druku 3D, ale mało osób wie jakie ma on praktyczne zastosowanie?

W programie spotkania są przewidziane następujące tematy:

  • zastosowanie i możliwości druku 3D
  • ciekawe materiały do druku 3D
  • jakie są ułatwienia na rynku dla osób zamawiających wydruki – 3Dhub

Event odbędzie się w lokalu Widzimisie, na Placu Kościeleckich 5 i 1/2 w Bydgoszczy. Start o godzinie 18:00. Dla osób, które zapiszą na event na FB lub przez mail [email protected] przewidziana jest zniżka 10% na kawę!

Dla osób zapisanych przez portal evenea www.3dmakersmeetupbydg.evenea.pl lub na mail [email protected] będzie prezent – zniżka na wydruk 3D u nas. Link do eventu na FB.

W imieniu swoim i organizatorów – ZAPRASZAMY!

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.