28.08.2014 – pierwsze spotkanie o druku 3D w Bydgoszczy

3

Firma Formakers zaprasza wszystkich na pierwszy, historyczny event dot. technologii druku 3D jaki odbędzie się w Bydgoszczy. Po raz pierwszy w będzie można posłuchać o druku 3D od osób, które profesjonalnie zajmują się wydrukami i projektowaniem, a także zobaczyć na żywo działające drukarki 3D: MakerBot Replicator 2X oraz The Form 1+, (która utwardza żywicę laserem w technologii SLA). Organizatorzy pragną, aby każdy miał możliwość zobaczenia na własne oczy jak to działa i do czego może się przydać. Choć wiele osób mówi o druku 3D, ale mało osób wie jakie ma on praktyczne zastosowanie?

W programie spotkania są przewidziane następujące tematy:

 • zastosowanie i możliwości druku 3D
 • ciekawe materiały do druku 3D
 • jakie są ułatwienia na rynku dla osób zamawiających wydruki – 3Dhub

Event odbędzie się w lokalu Widzimisie, na Placu Kościeleckich 5 i 1/2 w Bydgoszczy. Start o godzinie 18:00. Dla osób, które zapiszą na event na FB lub przez mail [email protected] przewidziana jest zniżka 10% na kawę!

Dla osób zapisanych przez portal evenea www.3dmakersmeetupbydg.evenea.pl lub na mail [email protected] będzie prezent – zniżka na wydruk 3D u nas. Link do eventu na FB.

W imieniu swoim i organizatorów – ZAPRASZAMY!

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Od stycznia 2013 roku związany z drukiem 3D.

 • Jakub Niespolański

  Form 1 na żywo? Weźcie śpiwory! ;D

 • Maciej Strzała

  To zależy co będziesz drukował 😉

 • Joanna JJ

  Spotkanie udało się mega!
  Ilość ludzi nas zaskoczyła i ilość pytań również 🙂
  Dziękujemy wszystkim, którzy byli i już zapraszamy na następną imprezę (pod koniec września lub na początku października) już w trochę innym klimacie.
  Jeśli macie swoje drukarki, albo projektujecie w 3D i chcecie pokazać to co robicie piszcie na

  [email protected]

  Dziękujemy CD3D za umieszczenie info o wydarzeniu 🙂 i polecanie.

  FORMAKERS